Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mivel takarjam el az ajak...

Mivel takarjam el az ajak piercingem a család elöll?

Figyelt kérdés
csináltatni akarok piercinget ajakba de mivel ugysem engednék meg, nemis érdemes megkérdeznem ezért titokba akarom, mivel takarjam el vagy hogyan??csak szeptemberig kéne titkolnom mert akkor ugyis megyek koleszba

2012. júl. 18. 21:06
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
helyesírási szótárral
2012. júl. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Egyre jobb. El akarod takarni a piercinget a szüleid elől, nem bírod kivárni a szeptembert vele, ráadásul amatőr haver szúrja majd... ha rosszul szúrja be, egy életre elcseszheti a szádat.
2012. júl. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 Tojásrántotta ***** válasza:
A szeméremajkaidba szeretnéd ugye? Azt nem hiszem, hogy a szüleid nagyon nézegetik szóval a dolgod csak annyi,hogy legyen rajtad mindig bugyi...
2012. júl. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
2012. júl. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

azt nem én írtam ki:O

és én ajakba akarok nem orrba.

2012. júl. 20. 17:55
 26/26 anonim válasza:
kiszúrod, és mikor nem látnak beteszed, mikor látnak kiszeded... bár, ez kicsit kritikus a gyógyulási idő alatt, véleményem szerint meghosszabbítja azt. Egyik haverom így csinálta, de furcsa módon neki ultra hamar begyógyult, Mondjuk ez sokkal jobb iskola idő alatt, mivel akkor lényegesen több ideig tud bent lenni a pc.:) Te tudod...
2012. júl. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!