Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Elég szép nagy mellem van...

Elég szép nagy mellem van csak az a baj, hogy lógnak. Mit tudnék tenni, hogy kicsit feszesebb legyen? 22 éves vagyok még csak.

Figyelt kérdés
2008. máj. 11. 11:32
 1/7 anonim ***** válasza:
62%

A mellizom erősítése elég hatékony.


Valamit segít a masszírozás is. Szerintem sokan szívesen vállalják, ha neked nincs kedved hozzá :-)

Néhány krémnek is lehet valamelyes bőrfeszesítő hatása.


Létezik műtét, de azt nem ajánlom. Esetleg majd akkor, ha már nem akarsz több gyereket.


Kísérleteznek őssejtekkel is... meg lehet vele nagybbítani a melled (és persze feszesebb is lesz). Egyelőre a gyakorlatban még nem alkalmazzák...

2008. máj. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
edzőtermekben gondolom bármelyik edző tud neked ajánlani speciális gyakorlatokat a mellizom erősítésésre. De még az is fontos, hogy jó minőségű, azaz jól tartó, nagyon kényelmes melltartót hordjál, mert ha hanyagolod, akkor jobban lazulnak az izmok, és hamarabb lesz lógós.
2008. máj. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
2008. máj. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is lógnak..pedig csak 15 vok-->emiatt elég gátlásos lettem:(

De én heti 4x végzek fekvenyomást 20kg-val 100-100kilót alkalmanként...még nem láttam eredményét.. De tervezem h.elmegyek edzőterembe 1kis segítségért..addig is kenem 1avonos krémmel, de az nekem nem segít..Ám ha találok rá vmi +oldást szólok:)

2008. máj. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a "lógó" mellek ellen nem tehetsz semmit, hiszen genetikailag adott a formája és mérete is. Nézd meg az édesnyádat, ha neki is hasonló, akkor nem nagyon lesz változás ( Esetleg műtét, ha nagyon zavar)

Nekem is hasonló a problémám, bár én 35 éves vagyok és 2 gyermeket szoptattam, de fiatal koromban is lógtak sajnos.

2008. máj. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
én is nagyon fiatal vagyok és nekem is lógnak és csúnyák, és nagyok. szerintetek a pasik undorodnak ettől? lesz így pasim egyáltalán, aki szeret a mellemmel együtt majd? mert én annyira rettegek, hogy 1 se látta még melltartó nélkül emiatt..:S
2008. júl. 8. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
76%
Most nem azért de a mellizom erősítésétől nem fognak megemelkedni. Különben meg igazán nagy mell, ha nem szilikon mindig "lóg" a sok szilikonmaca miatt van az, hogy 15 éves nagymellű lányok mellizmot erősítenek. Eltorzult a mellről/ szép mellről alkotott képünk. Gondoljatok csak a nagymellű szex-szimbólumokra. Pl. Samantha Fox [link] is lehet, hogy gátlásos lenne most.
2010. júl. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!