Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Meg bántad valaha a RASZTA hajat?

Meg bántad valaha a RASZTA hajat?

Figyelt kérdés

Nekem vállig érő rasztáim vannak, szinte a fél hajam az, csak elöl hagytam meg pár sima hajat hogy amíg rövidek a tincsek ne álljanak annyira szét. Kiskorom óta rajongok e hajviseletért, és most szedtem magamon bátorságot, hogy elkezdjem rasztázni a hajam.... először csak hátul pár tincsem volt aztán egyre több. Azért csinálom magamnak mert akkor az az én kezem munkája és szerintem az sokkal jobb mint ha valaki beül a székbe és tökéletesen megcsinálják. Na de rá térek a lényegre, néha megfordul a fejemben hogy mi van ha megbánom. Ezért szeretnélek titeket kérdezni rasztákat... Megbántátok? Vagy ez csak átmeneti állapot? Amikor elér egy bizonyos hosszúságot már nem olyan könnyű megválni tőle igaz? De most azokat kérdezem akik nem divatból rasztáztatták be a hajukat.


Előre is köszönöm a válaszokat.


20 éves lány voltam.


2012. szept. 27. 09:44
 1/9 anonim ***** válasza:
4 olyan ismerősöm is van, aki évekig raszta volt és most sorra bontják szét/vágatják le őket.
2012. szept. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Nyuszmoo válasza:
22 éves lány vagyok, és 4 évig volt rasztám. Nekem az egész az volt, én beültem a székbe:) Imádtam, aztán kinőttem, levágattam, mert nem volt rá időm, és energiám ápolni. Hiányzik, mert nagyon jól éreztem magam vele. Egy idő után azt kell mondjam kinövik az emberek ezt a stílust.
2012. szept. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hát igen sokan kinövik ezt a stílust még ha szerették is. De 4 év az már jó. :) Barátomnak 12 éve van rasztája. Olyan szép. Megpróbálok én is ilyen kitartó lenni, bár én szeretem a változatosságot, de majd eldől. Amúgy megkérdezhetem hogy milyen rövidre lett a hajad amikor levágtad a tincseid?.. és a festés (ha festetted) mennyire volt bonyolult?


Köszi szépen a választ!! :)

2012. szept. 27. 16:34
 4/9 anonim ***** válasza:
Évekig voltam én is raszta, visszasírom de van egy emléktincsem tarkónál elrejtve amit meghagytam :) Ki is növik az emberek, meg is unhatják, de a leggyakoribb hogy munkahely miatt kell megválniuk tőle.
2012. okt. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, vörösre festettem, sokkal egyszerűbb mint a sima hajat mert nem kell fésülgetni, csak fogod a festéket és nekiállsz pacsmagolni, nyomkodni bele a tincsekbe :)

Ha vékony tincseid vannak és kellő türelmed/időd van rá kibontható, hátközépig érő kibontott hajam lett utána, persze kb vállig levágattam mert alatta nem volt túl szép, meg fele kihullott.

2012. okt. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

csak az bánja meg vagy "kinövi" aki divatból csináltatta, de ők sosem voltak true raszták akkor gondolom:)


szerintem ez nem olyan dolog amit csak úgy "kínő" az ember..:D

2013. jan. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsó kíváncsi vagyok, elárulod hány éves vagy és dolgoztál-e irodai munkahelyen rasztával, vagy próbáltál-e állásra jelentkezni?
2013. jan. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 ipasy saju válasza:
Én 15 éve vagy Dread/raszta/ Most 38 éves vagyok! Ez élet érzés,nem lehet megunni!.Főleg aki rasztafari/szóval ezt a vallást követi/..sok minden áll ám a háttérben nem csak a stílus gyerekek.:)
2013. máj. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hát nagyon úgy tűnik hogy eddig nem bántam meg a rasztám. :D

Sőt.... Egyre jobban ragaszkodom hozzá. Nem tudom elképzelni hogy megválnék valaha is tőle. Bár ki tudja hova sodor még az élet:)

2015. jún. 15. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!