Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lesz abból valaha előnyöm ha...

Lesz abból valaha előnyöm ha csak ritkán sminkelem magam?

Figyelt kérdés

nem szeretem magamon a sminket, csak néha szoktam szempillaspirált használni vagy szemceruzát


úgy értem az előnyt hogy a bőröm szebb marad?vagy ilyesmi


18/L


2011. nov. 24. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:

igen :) mikor majd azok a lányok akik ma gyönyörű szép ilyen olyan smikekkel vannak mindennap és mindig csili-villi az arcuk, a hajuk, hidd el meg fogják bánni. 40 évesen meg se lehet majd ismerni őket (elöregedett bőr, ráncok.)

szeritnem mindenképp csak előnyöd van abból, ha nem sminkeled magad :)

2011. nov. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem feltétlenül.

ugyan a smink nem tesz jót a bőrnek, viszont ha csak kismértékben is, de véd az uv sugárzástól, süt, a legtöbbször még van bennük spf is.

amúgy ez inkább alkati kérdés, persze normális kereteken belül. Ismerek olyan 50-est, aki fiatal kora óta sminkeli magát, és szép bőre van, szinte semmi ránc... és olyan 35 évest is, aki sose sminkelt, teli van pattanásokkal és még láthatóan ráncis is.

De hát nem is azt kell nézni, hogy mi előnyöd lesz ebből. Ha így érzed magad jól, nem kell sminkelned. :D Ha más meg szeret, az ő dolga.

2011. nov. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a bőr állapota leginkább az életmódunktól függ. Én minden nap sminkelek, és ha az emberlánya rendesen lemossa esténként nem hinném hogy ártana. Télen meg egy plusz réteg, ami védi a bőrödet. :)
2011. nov. 25. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem! de azt senki se mondja hogy a mindennapos smink egészséges
2011. nov. 25. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!