Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az mennyire baj egy lány...

Az mennyire baj egy lány szemében ha egy fiútól kb a fél iskola és a tanárok naggya fél?

Figyelt kérdés
NA szóval az a baj hogy a jobb szemem meglett vágva késsel elég dúrván és megvakultam rá+Egész magas és izmos vagyok ezért előfordul hogy pl:megyek az utcán és az emberek akik jönnek szembe átmennek az utca másik oldalára.Hát szóval ja csak ügye ezzel az egésszel az a baj hogyha mindenki fél tőlem az eggyenlő azzal hogy rohadt nehéz bárkivel is beszélgetni pedig nem mondanám magam egy sorozat gyilkos-nak előfordul hogy még a nálam valamivel izmosabb emberek is inkább elkerülnek szóval ha még a benga állatokkal se tudok szóbaálni akkor egy lánnyal hogy?ötletek?
2012. szept. 27. 14:47
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
ha vak vagy honnan tudod,hogy ki megy át a másik oldalra?lehet,hogy csak utat akarnak neked adni?
2012. szept. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
51%
Hát, nem lenne baj ha nem lennél izmos... nekem alapból az izmos pasik ijesztőek, ilyennel nem ismerkedek.
2012. szept. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
jaj bocs első vagyok rosszul értelmeztem nem olvastam,hogy csak a JOBB :D sorry,biztos azt hiszik,hogy verekszel és kötekedős vagy
2012. szept. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
A JOBB szememet azóta szemkötő van rajta és nem úgy hogy megálnak a járda szélén és várják hogy átmenjek hanem egy fél sarokkal arréb meglátnak és átfutnak az út másik felére és előre meg balra látok szóval ha tőlem jobbra kerítés van jön szembe valaki meglát és átmegy az út másik oldalára azt azért látom
2012. szept. 27. 15:01
 5/35 A kérdező kommentje:
JAJJ bocs nem láttam hogy utána kijavitottad magad nem szóltam:D
2012. szept. 27. 15:02
 6/35 A kérdező kommentje:
De esküszöm hogy már tényleg kezd felidegelni hogy vállal nekemjön egy tanár és szinte már könyörög az életéért
2012. szept. 27. 15:04
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Talán azért félnek, mert balhésnak látszol - gondolom a szemed sem véletlenül van megvágva... Szerintem baj, legalábbis az olyan fajták számára, mint én, akik kifejezetten rettegnek az olyasmi fickóktól, mint te. De valószínűleg az átlagember is baromira megijed tőled, mivel gyanítom, hogy az arcodra van írva, hogy péppé versz mindenkit, aki beléd köt, és ezért is mennek át az út túloldalára.
2012. szept. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
A szemem azért lett elbaszva mert eggyik éjszaka(éjfél felé mentem haza egy régebbi barátomtol egyedül és egy tök ismeretlen csávó nekem jött vadász késsel megvágta a jobb szememet + sikerült arcon szúrni úgy arcon hogy a kés éle elérte a fogaimat emlékszem hogy a srácnak kivertem a kést a kezéből aztán enyhén véresre vertem és otthagytam de nem mentem rendőrségre csak korházba ott összefoltozták az arcomat és a nővér mondta hogy a szememnek annyi ránéztem és látszott rajta hogy azon gondolkozott hogy hova fusson aztán mondtam hogy rendben és elmentem
2012. szept. 27. 16:03
 9/35 anonim ***** válasza:
ez durva,érdekes vagy,bírlak
2012. szept. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Sokan jöttek nekem minden ok nélkül az iskolámból de nem értem miért ötletek?
2012. szept. 27. 16:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!