Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az mennyire baj egy lány...

Az mennyire baj egy lány szemében ha egy fiútól kb a fél iskola és a tanárok naggya fél?

Figyelt kérdés
NA szóval az a baj hogy a jobb szemem meglett vágva késsel elég dúrván és megvakultam rá+Egész magas és izmos vagyok ezért előfordul hogy pl:megyek az utcán és az emberek akik jönnek szembe átmennek az utca másik oldalára.Hát szóval ja csak ügye ezzel az egésszel az a baj hogyha mindenki fél tőlem az eggyenlő azzal hogy rohadt nehéz bárkivel is beszélgetni pedig nem mondanám magam egy sorozat gyilkos-nak előfordul hogy még a nálam valamivel izmosabb emberek is inkább elkerülnek szóval ha még a benga állatokkal se tudok szóbaálni akkor egy lánnyal hogy?ötletek?
2012. szept. 27. 14:47
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
Volt olyan hogy egy srácnak úgy eltörtem a csuklóját hogy probléma nélkül körbe lehetett forditani
2012. szept. 27. 16:29
 12/35 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy pont ezért félnek tőled.
2012. szept. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
Lehet.De én még életemben egyszersem kezdeményeztem verekedést.Volt olyan hogy átmentem egyik iskolából a másikba és már az 1.-napon belém kötött egy ahh de nagyon raj vagyok srác én nem törödtem vele vérszemet kapott és nekem jött és ha jól emlékszem pont neki törtem el a csuklóját
2012. szept. 27. 16:41
 14/35 anonim ***** válasza:

szia

olyan a szemkötőd, mint a kalózoknak? vagy ezt hogy kell elképzelni?


esetleg képet küldenél magadról, nagyon kíváncsi lennék rád.


egyébként szemkötő nélkül hogy néz ki a szemed? mint Bolonak a Van Dame filmben?

[link]


sajnálom a szemed, de tényleg érdekel

2012. szept. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
2012. szept. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
A szemkötőm hasonlit a kalozokéra szemkötő nélkül a szememet csak úgylehet látni ha kézzel széthúzod a szemhéjam de magát a szemgolyót nem tudom leírni olyan semmilyen elég hányástkeltő látvány egyszer megmutattam egy haveromnak(egy erősebb gyomrunak) ő úgy írta le hogy:"húúhhh bassz*meg"
2012. szept. 27. 17:49
 17/35 A kérdező kommentje:
Ha a szemkötőmet lekéne írni akkor kb úgynéz ki mint a deadman wonderland-ban senji-nek tudom hogy ezt a valóságban nehéz elképzelni de nem nagyon találtam képeket az enyémhez hasonlókról
2012. szept. 27. 17:54
 18/35 anonim ***** válasza:
100%
Na tessék, ezért félnek tőled. Akármilyen okból is, de ha valaki eltöri egy másik ember csuklóját, én félni fogok tőle. Lehet, hogy nem te provokáltad, de KÉPES VAGY arra, hogy másnak fájdalmat okozz. Nyilván ezért kerülnek.
2012. szept. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
Én nem mondanám magam kegyetlennek csak gyorsan alkalmazkodok és ha csak annyit tennék vele hogy mittudomén lefogom amíg odanem ér egy tanár akkor biztos hogy nekem jön máskoris de ha lefogom a karjánál fogva és közben egy kicsit kifeszítem a csuklóját egy nagyobb ropanásig akkor biztos hogy akkor jött nekem utoljára én egy béke szerető ember vagyok de nem szeretnék minden eggyes szünetben összepakolni 3 embert
2012. szept. 27. 18:13
 20/35 A kérdező kommentje:
De ha egy sima csukló töréstől retegni lehet tőlem akkor inkább ne gyertek nekem segédeszközökkel(pl faléc fémcső lánc) mert azért valamenyire tudom milyét kell eltörni egy embernek hogy igazán szenvedjen egy csuklótörés még semmi
2012. szept. 27. 19:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!