Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért nézik le az emberek a...

Miért nézik le az emberek a falusiakat?

Figyelt kérdés
Magam sem értem, hofy mi városiak miért nézzük le őket. Szóval én nem nézem le, mert beszélek velük meg minden, de nagyon sok helyen ki vannak közösitve. Az öltözékük miatt vagy miért? Az osytályolmban van egy lány akit nagyon kiközöstienek és fikázzák a haja meg a stilusa miatt. Szerintetek látszik, ha egy ember falusi és nem városi? Nyuodtan megleeht nyilni mert nem pntozok le senkit.
2012. szept. 27. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:

"Öltözékük miatt vagy miért?" Ember, attól még, hogy valaki falun lakik, még nem garancia arra, hogy szalmakalapban meg kantáros farmerben nyomul, szalmaszállal a szájába, miközben ömlik belőle a tájszólás :D


Amúgy én falusi vagyok, de meg nem mondaná senki, semmivel se vagyok különb egy átlagos várositól.

2012. szept. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Lázár Nikoletta válasza:
Én pécsi vagyok, de a pestiek mindig úgy néznek rám, mint aki afrikából jött... BME-GPK sok a vidéki és igen, meglátszik, aki falusi! Ami nem baj, mert hozza a páleszt meg a kóbászt és ez jó :)) És nem néznek le emiatt senkit sem!
2012. szept. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát én félig falusi, félig budapesti vagyok, ahogy én látom falun is ugyanúgy öltöznek az emberek, néhány rosszul öltözött meg városban is akad, nem csak falun.

Nem lehet látni ha valaki falusi.

Az mondjuk furcsa, hogy neten cseteltem emberekkel és mikor mondtam hogy faluból írok, rögtön kérdezték hogy milyen tájszólással beszélek... uhh, mondom nem 90 éves vagyok, úgyhogy nem beszélek tájszólással... el vannak tévedve a városiak, akik még nem is nagyon jártak faluban. Max tévében látták a híradóban az öreg falusiakat xD Azok nem a legújabb divat szerint öltöznek, az tény.

2012. szept. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!