Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 14 éves fiú vagyok,182 cm és...

14 éves fiú vagyok,182 cm és 67 kg. Fogok még változni?

Figyelt kérdés
Csúnyának érzem magam, mert tükörben jól nézek ki, de ha egy kicsit oldalra fordulok vékony és kicsi a fejem, és az orrom nagynak látszik, némelyik képen rondán nézek ki, némelyiken pedig jól. Pattanások is vannak rajtam de nem sok. A testemmel meg vagyok elégedve mert rendszeren járok edzeni. Az iskolában a fiúk néha csúfolnak hogy csúnya vagyok, de az olyanok akik szerintem csúnyábbak mint én, de én hiába gondolok erre hogy csúnyábbak nálam, mert valamiért azt érzem hogy igazuk van. :/ Eddig csak egy lány mondta hogy nagyon csúnya vagyok, azt is még tavaly mert akkor nagyon csúnya volt az arcom a sok pattanástól, de ma már nem mondják. Szóval az lenne a kérdésem hogy még fog-e változni az arcom, fejem... Most sem kerek fejem van . Csak értelmes válaszokat kérek, és köszönöm hogy elolvastátok!

2012. szept. 27. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:
21éves korodig bármiben változhatsz. :)
2012. szept. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Persze, hogy változhatsz! :) Én is fogok és mindenki. És ezt úgy mondom, hogy lassan 17 leszek.

Folytasd az edzést, és nézz szét a neten, hogy mi a divat mostanában frizura terén. DE! Olyat válassz, ami jól is áll! Valamint ha idősebb leszel, próbáld ki a borostát- az nagyon sokat tud dobni egy pasin... :)

2012. szept. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2012. szept. 27. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!