Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek megfelelő a...

Szerintetek megfelelő a mellméretem?

Figyelt kérdés

[link]


22 éves vagyok. Kicsit szégyenlős vagyok, ezért csak ennyire vetkőztem neki ne haragudjatok.:) Párom szerint kicsik a melleim és mellnagyobbító műtétet javasol, de én azt nem szeretném.:S Érhet véget egy kapcsolat emiatt?


2013. febr. 15. 02:13
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
Ti tényleg ennyire nem ismeritek a férfiakat?Miért léteznek ennyire buta nők?Ez a f*sz nem szeret téged,de úgy látszik neked több év is kell ahhoz hogy ezt felfogd.Nem értem mit esztek az ilyen marhákon,akik a nőben csak egy szaros testet látnak amit jó dugni
2013. febr. 15. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Ha ez megnyugtat, akkor elárulom, hogy én 25 éves létemre 75B-s vagyok csak - ez a környezetemben levő lányokéhoz képest kb. nem is létező mellméretet jelent. De ez a felszínes kapcsolataikon meg is látszik. :) Szóval amennyiben a barátodnak is ennyire fontos a külcsín, szerintem nem érdemel meg téged.
2013. febr. 15. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
64%

ma 05:18


75B *.*

ez nekem olyan ige mint Ali babának a "szézám nyilj ki!"

:D:D:D

2013. febr. 15. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Prof. Shevy, Te vagy az első, aki ezt mondja. :D
2013. febr. 15. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a melleddel van a baj hanem a barátoddal. Ha nem is tartja tökéletesnek akkor is önzõség ilyet kérni.
2013. febr. 15. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Közölni fogom vele, hogy a kapcsolatunk mehet rá, ha nem enged az elképzeléséből.
2013. febr. 15. 06:40
 17/24 anonim ***** válasza:
Örülnék ha ekkora cicim lenne, sajnos nekem tényleg kicsiket adott a sors, de a barátom imádja őket mert szeret...Nincs semmibaj a melleddel csak a barátod egy tuskó...
2013. febr. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Ez alapján nem tűnik kicsinek. Különben is a formája szerintem fontosabb, mint a mérete!

Ha bizonytalan vagy, mutasd meg magad ténylegesen, mert azért egy melltartó, és egy ruha sokat takarhat, vagy nagyobbíthat.

Egyébként meg akinek csak az fontos, hogy milyen a partnere melle, azt nem érdemes komolyan venni, mert egy szerelemnél a test csak másodlagos, és a lélek az, ami igazán számít!

36/F

2013. febr. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Fél éve vagytok együtt? Ilyenkor kéne, hogy a legjobban szerelmes legyen, ő meg inkább kritizál...Gondolkodj el ezen, és ezt tényleg a legnagyobb jóindulattal mondom!!!
2013. febr. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
nem a melleddel, a pasiddal van a hiba.
2013. febr. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!