Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek megfelelő a...

Szerintetek megfelelő a mellméretem?

Figyelt kérdés

[link]


22 éves vagyok. Kicsit szégyenlős vagyok, ezért csak ennyire vetkőztem neki ne haragudjatok.:) Párom szerint kicsik a melleim és mellnagyobbító műtétet javasol, de én azt nem szeretném.:S Érhet véget egy kapcsolat emiatt?


2013. febr. 15. 02:13
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
A pasidat cseréld le, ne a melledet! Egyébként teljesen jók, nekem még az A kosarat sem tölti ki, mégis szeret a párom, egy kapcsolat nem ezen múlik! Egy pasim tette szóvá, hogy rám férne egy kis szilikon (és tényleg sokat dobna rajtam, de emiatt én nem vágatom fel magam az biztos) ment is a levesbe, az összes többi barátom (és most a férjem) nem azért szeretett/szeret ahogy kinézek, hanem ami vagyok. Szóval, csak annyi a gond veled, hogy nem a megfelelő pasi mellett vagy!
2013. febr. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Ilyen alkathoz tökéletes méretű melleid vannak. A pasid viszont ritka nagy gyökér és nyilván nem ez az egyetlen dolog, ami miatt kritizál és irányítgatni akar, szerintem ne a mellnagyobbításon, hanem a szakításon gondolkozzál.
2013. febr. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
ha a pasid nagyobb mellu not akar jarjon massal! te meg minek alacsonyitod le magad az o szintjere es ilyen hulyesegeket fontolgatsz mint mellmutet? ne haragudj ennyire nincs onbizalmad? A francba ezzel a pasival es add ki az utjat!
2013. febr. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Ffi vagyok - ha a pasid ilyen alacsony agyi szinten működik, akkor nagyon gyorsan hagyd ott... (ha valakinél a mellméret a lényeg, az már baj)


Amúgy meg semmi baj nincs velük. :)

2013. febr. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!