Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Látott már valaki ilyet?...

Látott már valaki ilyet? Lehet ezzel kezdeni valamit?

Figyelt kérdés

Valamilyen furcsa okból a nyakamon is nő haj! Ott van az a határ ahol a normális embereknek az alsó "hajvonala" van, nekem ott három csíkban(egy középen,és kb. két-két centire jobbra+balra) lefelé folytatódik a dolog a nem túl rövid nyakam aljáig és fokozatosan át megy szőrzetbe... körül van véve babahajakkal is, de ez nem olyan kis pamacskás szöszmösz, egész hosszú Hajszálakból áll!


Mutáns vagyok?



2013. máj. 14. 23:12
 1/5 A kérdező kommentje:

Pontatlanul fogalmaztam:

Csak a középső megy át hátszőrbe, a két szélső véget ér korábban!

És egyébként lány vagyok! (18)

2013. máj. 14. 23:18
 2/5 anonim ***** válasza:

láttam ilyet, kettő kolleganőmnek is ilyen

nekik a derekuk is szőrös

neked még változhat, abba a korba vagy amikor inkább hormálisan abnormális dolgokat produkál a szervezet

2013. máj. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sajnos mióta az eszemet tudom ilyen:(

egyébként én is szőrös vagyok szinte minden elképzelhető helyen, de az kevésbé zavar mert a tényleg meglepő területeken nem túl feltűnő, piheszerű.


de akkor vannak még sorstáraim:)

Köszönöm a választ!:)

2013. máj. 14. 23:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy mutáns! :D Ez teljesen természetes, valaki szőrösebb, valaki meg kevésbé. Csak általában ki szokták szőkíteni, ha nagyon látszik, és/vagy amennyire lehet eltakarják a hajukkal, ezért nem nagyon látod másokon, pedig nagyon sok lánynak van ilyen. Kiszőkíteni tudod, mást semmiképpen ne csinálj vele, mert csak sokkal rosszabb lesz!!! És hidd el, ez nem olyan gáz dolog, mint amennyire annak hiszed!
2013. máj. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

a sötétbarna hajam alatt furán nézne ki néhány szőke pamacs, tehát a szőkítés kilőve:)

De valóban gáznak érzem, mivel nagyon nem esztétikus látvány ha összefogom a hajam. Viszont mivel a tarkómon van, nagyon ritkán veszem szemügyre, általában elfelejtem, összefogott hajjal járkálok, majd mikor tükrök segítségével megpillantom, elborzadok, hogy hogy voltam képes így mászkálni:D


Köszi a választ!:)

2013. máj. 14. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!