Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A munkahelyemen napi szinten...

A munkahelyemen napi szinten a fogyókúra és az edzés a téma, egyre rosszabbul érzem magam, szerintetek?

Figyelt kérdés
Az irodában hatalmas divat lett, elvileg mindenki fogyókúrázik (a gyakorlatban sorakozik a kóla az asztalokon). 170 centi magas vagyok és 60 kiló, edzek napi fél órát, de fogyni nem szeretnék. Már többször tettek megjegyzést az ebédemre (főtt étel, nem saláta), a napokban az alakomra is (Csinos vagy, nem kell mindenkinek vékonynak lenni.) Nem értem, M-L-es ruhákat hordok, elégedett voltam magammal, de ennek hála lassan úgy érzem magam, mint egy bálna. Egyik kolléganőm mondta, hogy ő mindig azt válaszolja erre, hogy szeretne fogyni 2-3 kilót, pedig valójában nem, de milyen ciki lenne ezt beismerni... Azért írtam ki a kérdést, mert kíváncsi vagyok a véleményetekre, tegnap egy megjegyzés már tényleg megbántott: Milyen jó neked, hogy el tudod fogadni magad, nekem sosem sikerülne megbékélnem a ducisággal Lapos a hasam, homokóra alakom van, nem vagyok sovány. Ez már duciság???
2013. máj. 24. 09:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

170 centihez egyáltalán nem sok a 60 kiló.főleg h edzel,és ugye az izom többet nyom mint a zsír:)

mondjuk én 1 éve nagyon vékony voltam.165 centihez csak 48 kiló.elhiheted h mindenkire tesznek megjegyzéseket az emberek,aki vékony arra azért,aki duci arra azért,és akinek jó alakja van arra pedig esetleg irigységből h van akarat ereje tenni magáért.

nem volt vmi kellemes h "poénból" legebéztek.szerencsére már lassan több mint fél éve rendszeresen kondizom így 48 kilóról feljöttem 58ra,és még így is kicsit vékonynak érzem magam,bőven 60 fölé akarok menni:) szóval elhiheted h a te 60 kilód bőven tökéletes és cseppet sem sok:)

19/L

2013. máj. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!