Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha nekem soha senki nem...

Ha nekem soha senki nem mondja, hogy szép vagyok, akkor valószínűleg nem vagyok szép, ugye?

Figyelt kérdés
Kicsit hülye kérdés, tudom, de szeretném magam reálisan megítélni. Még az anyukám sem mondta sose. A pasim mondja, de csak ha rákérdezek, szóval erre nem lehet adni, meg amúgy is elfogult szerintem. Más pasik sem mondták. Másféle bókokat kaptam, többnyire azt mondták, hogy csinos vagyok, de nem tudom, h ez mit jelent. Jó a testem, de az arcom nem szép? Vagy jó az összhatás, arc+test egyben?

2013. nov. 7. 22:28
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Ha mutatsz egy képet megmondom őszintén.
2013. nov. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Én is megmondom, ha küldesz.
2013. nov. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok, nem szeretnék képet küldeni.
2013. nov. 7. 22:41
 4/26 anonim ***** válasza:
Akkor honnan tudjuk? Nyugodtan küldhetsz, őszinte véleményt mondok. Úgy sem ismerlek, úgyhogy semmi gondod nem lesz belőle. De amúgy te tudod...
2013. nov. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Akkor így látatlanban csak azt lehet mondani, hogy akkor nem vagy szép, ha nem mondta még senki sem.
2013. nov. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Igen, utolsó, én is így gondolom. Mert azt látom, h azért az emberek kinyilvánítják, ha szépnek találnak valakit. Én is mondom másoknak. Meg látom az ismerőseim fb képei alatt a dicséreteket és most elgondolkodtam ezen.
2013. nov. 7. 22:48
 7/26 anonim ***** válasza:
38%
Akkor így jártál. Ez a kérdés önmagában értelmetlen, mert a leírás alapján nézhetsz ki akárhogy. Attól, hogy még az emberek nem mondják, még nézhetsz ki jól. Látszik, hogy nincs önbizalmad és megerősítésre vágysz, de akkor miért nem küldesz képet?
2013. nov. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Nem megerősítésre vágyom, mert akkor kitennék egy jól sikerült képet valami "jaj, nincsen semmi önbizalmam" szöveggel és várnám bókokat.

Mindenkinek vannak jól sikerült képei, ráadásul úgy érzem, nincs mit szégyellnem, mert a testemmel elégedett vagyok. Csak feltűnt, hogy azt, hogy szép vagyok, nagyon ritkán hallom. Érdekelt, hogy szerintetek ez jelent-e valamit.

Na és a csinos szó mit jelent pontosan? Pasik válaszára lennék kíváncsi elsősorban.

2013. nov. 7. 22:58
 9/26 anonim válasza:
Mit számít, hogy mit mondanak mások? Az a lényeg, hogy TE elégedett vagy-e azzal, amit a tükörben látsz! A bombázóknak se mondják éjjel-nappal, hogy : "Jajjj de szép vagy stb." Mert ők tudják nagyon jól magukról, hogy jól néznek ki.. emiatt nem is igénylik, hogy minden jött-ment dicsérgesse őket. Az a lényeg,hogy te szépnek látod-e magad.
2013. nov. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Nekem olyan furcsa, hogy ezen csak most gondolkodsz el. Úgy értem, az embereknek azért szükségük van mindig valamilyen szinten a bókokra. Na és te milyennek látod magad? Azért csak meg tudod te is ítélni magad, nem? Mondjuk ha másokhoz hasonlítod magad. Vagy az pl reálisan látszik, hogy mennyire szimmetrikus az arcod, stb. Szerintem ha azt mondják, hogy csinos vagy, azt inkább az alakodra értik. De ha téged nem zavar, hogy az arcod nem olyan szép, akkor ne is zavarjon a továbbiakban sem!:)
2013. nov. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!