Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csajok! 60as izomos nagy kar...

Csajok! 60as izomos nagy kar és vádli vagy kocka has nagy mellizom és széles váll?

Figyelt kérdés
2009. dec. 2. 18:45
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora egy kis f@szopó vagy

:D:D:D:D:D

szóljál be csak röhögünk rajtad

ilyen h@lye gyerekek semmire nem viszik

légy boldog a kocka hasaddal csak azt nem veszed figyelembe a legtöbb nőt ez nem érdekli és hidegen hagyja akiket meg igen azok pont hozzád valók

kis népművészeti agyagedény irinyó-piriny pici giliszta

:D::D:D:D

2010. jan. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
hát pici gilisztát nem mondanék 14 évesen 18 centi xD
2010. jan. 12. 21:29
 13/24 anonim válasza:
100%

igen ilyenkor sokmindent lehet mondani "18cm" 14 évesen

csak lehet olyan vékony mint egy fogpiszkáló kisgyökér!!!

am 14 évesen nem ezzel kéne törödnöd!!!

lolz

2010. márc. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

gyökér a kurv a anyád!

Vastagabb a combodnál b*zigyerek!

Ha nem hiszed kérdezd meg anyádat!

2010. márc. 7. 20:56
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

De gyökér vagy istenem.

Azt akarod bemesélni hogy neked 14 évesen 60-as karod van???

Odarajzoltad magadnak kis f*szfej???

HAHAHAHA.

Önbizalomhiányos kis nyomorék vagy aki arra vár hogy pozítív válaszokat kaphasson a kérdésére, és ezáltal nő az egója.

De tévedsz f*szkapalap.

Itt kevered a balhét???

Ez nem a Jerry Springer show.

2010. márc. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Szépen körül írtad magad!Nincs önbizalom hiányom ne aggodj miattam :D Te vagy a szánalmas ha ugyebár idősebb vagy és 14 évessel foglalkozol.Szerintem pont neked nincs itt a helyed.Nemtudom hány éves vagy de elég nyomorék lehetsz

Nincs 60as karom te beteg csak érdekelt hogy melyik a jobb enyi

Te meg 1 kis b*zi vagy ahogyan körül írtad magad kommentedbe:D Magadbol indulsz ki mivel engem nem ismersz ezért a saját tulajdonságaidat próbálod rám ruházni :D

2010. márc. 9. 13:13
 17/24 anonim ***** válasza:
54%

Szia. Elég későn ugye de legalább kapj egy normális választ...:)

Szerintem szexi egy sportos pasi ésha felveszel egy adidas vagy nike feszülősebb polót akkormáraztán huh...:D Szval igen :) Ne törödj azokkkal akik beszóltak valószinü irigykednek a testedre és az akareterődre.ÉS mint lány nálunk egyáltalán nem huszadlagos a test...Szerintem örülj neki h végre elérted ha téll ilyen jó tested van akkor azse baj ha az arcod nem olyan szép mert amugy is szexy vagy...

2010. aug. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
csajszi, ne hogy már elhidd ennek hogy 14 évesen már kivan gyúrva.
2010. aug. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
pfffff
2010. aug. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
LoL miér ne lehetnék :D ? Azért mert te nemtudom hányévesen 1 selejt vagy 14 évesen miért ne lehetnék? Van olyan 14 éves haverom 42es karja van de hát mondhatom ugyse hiszed el de azért nem 1 ilyen van.
2010. aug. 12. 22:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!