Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csajok! 60as izomos nagy kar...

Csajok! 60as izomos nagy kar és vádli vagy kocka has nagy mellizom és széles váll?

Figyelt kérdés
2009. dec. 2. 18:45
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

ÍRtad hogy 60-as izmos kar...

Mikor és hogy tudnál te 60-as kart kifejleszteni???

Ha jól tudom Greg Valentínonak van ekkora karja, de úgy hogy szétvan kokszolva, és több mint 23 éve edz.

Meg eleve...egyáltalán hogy jutott eszedbe hogy a kérdésbe betedd azt hogy "60-as kar".


Széles váll, nagy mell, jó vádli, kocka has nagyon jólnézki. De ez a 60-as kar hoyg jutott az eszedbe???

2010. aug. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
oo mert szerinted komolyan gondoltam? Arra céloztam hogy nagy kar vagy formás test kb
2010. aug. 14. 13:55
 23/24 anonim válasza:

jókésőn...pff..lesz*rom.

naidefigyelj öcsi:) 1.lányokkal hogybeszélsz?Már ezért bevertem volna a pofád.

2.14évesen ha ígybeszélsz, hát dícsérhetik apucitanyucit.

a másikmeg...itt olyan nagy az arcod, ahogy a kommentjeidet nézem:) megnéznélek előben:)

És...ha már edzel...eddzél mindenhova haver.

Ne..csak karra, csak hasra, csak vádlira..stb.

De felőlem...én mesélhetnék neked..jóval több mint 10éve edzek...

de csináld csak nyugodtan, majd ha lesz olyan felsőtested h a csajok elájulnak tőle a strandon, csak annyi lesz a baki h a lábadra nembírsz majd állni.

szóval:mindenre eddz!

ennyi lenne.

ja, és vegyél vissza az arcodból, mert ha ilyen leszel könnyen megjárod.

2011. júl. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Én a témához nem szólok hozzá, mert fiú vagyok, de az biztos, hogy ezzel a helyesírással először is egy qrva nagy pofont kapnál, ha meglátnálak.
2014. márc. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!