Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 15/L vagyok. Olyan történetek...

15/L vagyok. Olyan történetek érdekelnének, hogy kinek hogy változott a teste 15 után?

Figyelt kérdés
Foleg mellméetre gondolok nekem most A75 szerintetek mennyit fog meg változni?

2014. ápr. 6. 14:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%

Na pont ez az a kérdés, amit senki nem tud neked megmondani. :P

Mert egyéni történet.

2014. ápr. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
57%
Szülés után vagy 30 után sok régi A kosaras C kosarast használ.
2014. ápr. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%

Nézd meg a családod nőtagjait! Ha nekik is kicsi, nincs sok esély, hogy óriási lesz.


Egyébként 15 évesen tipikusan "elől deszka, hátul léc" voltam, és később se változott. Egy gyerek után is csak AA kosárnál járok.

2014. ápr. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
63%

Azért itt pont ne a nőtagokat kell nézni, mert sok olyan ismerősöm van ahol a nők deszkák pl. legjobb barátnőmnél is. Se a nagyijai, se az anyja, de még a nővérei is max B kosarasak. Ő meg D-s.

És fordítottját is ismerem pl. magamat. A mi családunkban mindenkinek akkora tejcsárdái vannak, hogy a fél megye mell szexelhetne rajta, nekem mégis B-s melleim vannak.

2014. ápr. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
20%

A lányok testileg korán érnek, 15-16 évesen lezárul a serdülőkor normál esetben (fiúknál 17-18 éves korig tart).


Én 14 évesen értem el a jelenlegi magasságomat és mellméretemet, azóta nem változott. Szülés után is visszaállt az eredeti méretre.

2014. ápr. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%
Nekem 15 évesen 75A volt, 20 éves koromra nőtt egy kicsit. De a B-s kosárméretet még mindig nem érem el.
2014. ápr. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%
Anyukám az a tipikus "elől deszka,hátul léc"típus volt.168 cm,55 kg,A-s melltartóba is alig fért bele.Két szülés után is csak B-s melle volt.Nekem 14 évesen is már C-s.Változhat még a mellméreted,főleg ha későn érő vagy,de nagy cicinövésre ne számíts.
2014. ápr. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
63%
Nekem kb. sehogy. 18 vagyok, de ugyanolyan a testem mint 15 évesen, a melleim is 14 körül álltak meg a növésben. És a legtöbb osztálytársamon is ezt látom. Mindenki mondja, hogy 21 éves korig nő a mell, de én ismerőseimnél nem veszek észre 14-15 éves koruk óta nagy változásokat. Max. azoknak nőtt szemmel láthatólag, akik elkezdtek fogamzásgátlót szedni. De persze biztosan vannak későn érő típusok, lehet te is az vagy.
2014. ápr. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nekem 15 éves koromhoz képest nem igen nőtt már a mellem. Nem vagyok valami nagyon eleresztve és ezen a terhesség, szoptatás sem változtatott.

Egyébként nincs kizárva, hogy még nőni fog neked.

2014. ápr. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
10 kilót híztam 15 után, mellem nem volt és nem is lett.
2014. ápr. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!