Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Én melyik kategóriába tartozom?

Én melyik kategóriába tartozom?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben felszedtem pár kg-t, és nem igazán tudok boldogulni a testemmel. érdekelne hogy vajon melyik kategóriába tartozom. 173 cm és 75kg vagyok

2014. máj. 17. 22:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

milyen kategóriák közül?

én elsőre az információ hiányban szenvedők kategóriájába tennélek ha nő vagy.

olvasni valók ennek orvoslására-

sárga kapszula online könyv,gugliba-diétás étrend kezdőknek,vagy ha totál biztosra akarsz menni,akkor a paleolit táplálkozás könyv.

2014. máj. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

vékony, molett, duci, túlsúlyos.. ilyenekre gondoltam leginkább. új nekem ez a helyzet még csak barátkozom az " új" testemmel. De olyan lányok tanácsát is várom pl.: öltözködésben akik hasonló adottságokkal vannak megáldva.

Egyébként h tisztább legyen a kép, nem vagyok egy madárcsontú egyed, erős vagyok csípőben és mellben is

2014. máj. 17. 23:04
 3/8 anonim ***** válasza:

alapból nem értem,hogy miért barátkozol az egészségtelenséggel?

ne barátkozz vele.

amúgy akkor a kategória besorolás a magas testzsírral rendelkező és valószínűleg inzulinrezisztens.

2014. máj. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ne viccelj már utolsó, ez még pont normális orvosi értelemben.

Kérdező: viszont ha úgy híztál meg hogy nem ettél többet, akkor lehet hogy ki kéne vizsgáltatnod magad.

2014. máj. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
"ez még pont normális orvosi értelemben"...ha a kérdező egy viszonylag izmosabb férfi lenne,akkor lenne ez igaz.
2014. máj. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kiló centi nem mond sokat bárhogy nézhetsz ki. Ha egy nem sportoló átlagos életvitelt és ételeket fogyasztó nőként nézlek akkor nem olyan durván de azért túlsúlyos vagy.
2014. máj. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tényleg ne barátkozz vele, hanem tegyél ellene..egyébként kép nélkül nehéz megmondani, hogy melyik kategóriába tartozol, de az biztos, hogy túlsúlyos vagy.
2014. máj. 18. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nem tudom... kéép?


am tesóm 170cm mellé 66kg, és van rajta kis felesleg, szóval te elég zsíros lehetsz.. vagy lehetsz akár full izmos is.

2014. máj. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!