Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez nem ciki? 16 évesen 75H mell?

Ez nem ciki? 16 évesen 75H mell?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, 178 centi, és 75H-s a mellem. Nem vagyok túlsúlyos, csak a mellem nagy. A családban mindenkinek ilyesmi alkata van, de nekem van a legnagyobb mellem. Anyukámé is "csak" 75D-s. Ez nem ciki?

2014. okt. 3. 16:18
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
41%

9-es: nem olyan nagy az hogy sose láttál volna, csak a többség azt gondolja hogy a D a maximum. Az X-faktorban is volt most szombaton egy csaj, valamelyik zsűritag megkérdezte hogy ez G-kosár? Mire ő azt mondta hogy dupla D. Na most vagy tele volt tömve szivaccsal, vagy ő maga sem tudja mekkora a mérete (ez könnyen lehet, mert a legtöbb helyen D kosárnál nagyobbat nem is kapni).

[link]

2014. okt. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
72%

#1. vagyok

Szerintem a Kérdező el tudja dönteni, mit csináljon a testével, ha zavarja vagy neadjisten tényleg fájna a gerince a melle súlyától. Azért az egészség egy fokkal fontosabb, mint a mellméret.

(Bocsi, Kérdező, csak utálom, amikor valaki bele sem gondol abba, hogy mit ír...)

2014. okt. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Hát, néha azért megérzem a súlyát :)
2014. okt. 5. 13:57
 14/20 anonim ***** válasza:
24%

Aztak***a! :D


Bocs fiú ként csak ennyit tudok mondani! :) Azért 16 évesen ekkorák hát ez még egy felnőtt nőnek is becsületére válna! :D Viccet félretéve szerintem nem ciki. Fiúként nem tudom a hátránya mi lehet én csak az előnyös oldalát látom a leírás! :) Viszont ezért műtétet szerintem se csinálj legalábbis ennyire fiatalon ne akarj. Változni fog ez még idővel szerintem.

2014. okt. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
15%
én csak akkor javasoltam a mellkisebbítő műtétet, ha egészségügyi problémákat okozna (netán pszichológiait). van egy barátnőm F-es mérettel, ő nagyon utálja a melleit, mert fáj tőle a háta, ezért kisebbeket szeretne egy-két mérettel. ezért javasoltam, mert hallottam már ilyenről. az meg hogy néhány férfi csak azt látja a nagy mellben, hogy milyen lenne megfogdosni, az titeket minősít. én nem élvezeti előnyöket tartottam szem előtt, mert a kérdező egészsége fontosabb. de ha neki nincsenek ilyen gondjai, és még szereti is őket, akkor nyilván ne műtesse magát.
2014. okt. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
36%

Ha esetleg később tényleg fájna, akkor is műtét helyett/előtt (már a gondolatába is beleborzongok, hogy micsoda tragédia lenne az ilyen hatalmas, gyönyörű melleket megműttetni) majd próbáld ki a különböző hátizom-erősítő gyakorlatokat, állítólag az is ugyanúgy segít.

És még egyszer: legyél rájuk nagyon büszke, csodálatosak lehetnek!

2014. okt. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki. Annyi kellemetlen ruha melltartó stb vásárlásnál. Nem lehet egyszerű.
2014. okt. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Nagyon nehéz miattuk ruhát vásárolni, mert kinézek egy tök jó pólót, és nincs akkora méretben, hogy a melleim is beleférjenek :(
2014. okt. 6. 20:20
 19/20 pinkpancser ***** válasza:
31%
H? Ezzel szerintem sok pasi fantáziáját beindítottad :)
2014. okt. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Vajon azóta mi történhetett kedves női alanyunkkal?
2018. júl. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!