Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehetséges olyan a mai világba...

Lehetséges olyan a mai világban, hogy valaki ronda, de egész életében soha nem csúfolják emiatt?

Figyelt kérdés
2014. nov. 23. 23:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Sajnos ez nem valószínű.A mai világban aki nem úgy néz ki mint az "elvárt" akkor bizony kicsúfolják.Nekem sokan mondják hogy szép vagyok,pasik odavannak értem mégis van olyan aki leszól.Ezt meg kell próbálni kezelni,és esetleg csak azt magadra venni amit te is úgy látsz.
2014. nov. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha halva születik... vagy a szülei teljes izoláltságban nevelik.
2014. nov. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
De létezik. Nem mindeki alpári bunkó, hogy kineveti a másikat.
2014. nov. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem mindenki,de mindig lesz legalább egy olyan ember aki alpári bunkó!suliban,munkahelyen,akárhol...
2014. nov. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha boxol es kicsit verekedosebb akkor nem fogjak..
2014. nov. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amerikában egész jól tolerálják a másságot. Mondjuk fiatalkorban szerintem ott is ugyanaz a helyzet. A gyerekek még nincsenek olyan értelmi szinten hogy ezt kezelni tudják és kirekesztéssel reagálnak, mert ezzel erősítik egymás között kiscsoportokban az egységet...
2014. nov. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

kis korban azért ez kikerülhetetlen.

de a már írt küzdősport edzés,vagyis a fizikai hatalom és felsőbbrendűség megszerzése valóban hasznos képesség.

mike tysont csúfolták kis korában mert az átlagtól nagyobb a feje,az volt a gúnyneve nagyfejű mike.

aztán miután már boxolt pár éve és szétcsapott mindenkit,senki nem merte így szólítani.

másik eset ha arisztokratának születik az ember tehát szintén hatalmi pozícióba,akkor sem fogják csúfolni soha,erre jó példa claudius császár.

2014. nov. 24. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem lehetséges, ha az illető úgymond menőnek van beállítva, van pénze, jó cuccai és kellően arrogáns stílusa. rengeteg népszerű, menő lány vagy fiú van, aki igazából baromi ocsmány, csak pénzzel és 'stílussal' (már amilyennel) leveszi a butákat a lábukról és eszükbe sem jut csúfolódni. az okosakat ezzel nem lehet átverni, de egy értelmes ember emiatt amúgy se csúfolná a másikat.
2014. nov. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges, aki kicsit is más mint az átlag azt csúfolják... ha nem is mindenki, de egy-két ember mindig lesz aki bunkó.
2014. nov. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!