Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A volt barátom szerint ronda...

A volt barátom szerint ronda a csipőm, és az egész alakom gázos? Szerintetek?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2014. szept. 23. 21:06
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
32%
Lehet arra értette, ahogy kibuggyan a háj a 2 számmal kisebb nadrágodból. Amúgy nem lenne veled baj, átlagos vagy.
2014. szept. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem nem áll jól a csípőgatya!
2014. szept. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Akkor mit hordjak? Derékig érôt?
2014. szept. 23. 21:16
 4/37 anonim ***** válasza:
84%

En szerintem atlag feletti az alakod.

Valoszinuleg csak sertegetni probalt.


/Egyebkent ide nagyon sokszor kb 12 evesek es idiotak irnak be....

Ne vedd alapul!/

2014. szept. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
57%
A volt barátod csak próbál megbántani... az alakoddal semmi baj, sőt nagyon is jó, viszont ez a nadrág tényleg kisebb 1-2 számmal mint ami rád való. De ezt sok tininél megfigyeltem már, nem jó méretet vesznek, hanem a legkisebbet amibe még épp bele tudják magukat préselni... na ilyet nem szabad csinálni, mert nem fog jól állni.
2014. szept. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:

Átlag feletti? Huh, köszönöm szépen, ez nagyon jól esett.


Nagyon fájt hogy ezt mondta, de ezt folyamatosan hallottam tőle, hogy a csipőm ronda, deformált, a lábaim csúnyák...


Igaz, hogy nem sportolok, de most fogom elkezdeni.

2014. szept. 23. 21:25
 7/37 A kérdező kommentje:

Nem tudom, a nadrág nem kisebb, a baj az, hogy a csipőcsontom valóban széles és ott kibuggyan a hájacska.



Amúgy ezt akkor mondta amikor még együtt voltunk, 2 évig hallgattam és elhittem. Ezért tettem fel a képet ide, hogy vajon más is ezt látja-e.

2014. szept. 23. 21:35
 8/37 anonim ***** válasza:
87%
Csinos vagy nagyon,semmi baj a csípőddel.Ha sportolsz,az a kis hájacska is el fog tünni,és jövő nyáron a nyála fog csorogni az exednek ha meglát;)
2014. szept. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
87%
Az utolsó válaszolóval egyet értek, csinos vagy, alakra az én előző barátnőm is rád hasonlított és abszolút nem zavart, sőt sokan mondták rá, hogy szép, úgyhogy teneked az exed szerintem szivatni akart.
2014. szept. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
94%
szerintem még a "háj" (nekem egészen más elképzeléseim vannak a hájról) is nyugodtan maradhat. teljesen rendben van az alakod.
2014. szept. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!