Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szemöldök borotválása. Szerint...

Szemöldök borotválása. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Vissza szeretném növeszteni a szemöldököm, mert az a baj, hogy a fölső szálakat is kiszedtem, ami az ívét adja a szemöldökömnek. Ha leborotválnék a szemöldököm fölött kb. fél centit minden harmadnap, és ezt kb. 3x megismételném, januárra vissza kapná a formáját? Bocsi ha kicsit értelmetlen, máshogy nem tudtam megfogalmazni..

2014. dec. 7. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Visszanő magától is! :)
2014. dec. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem mit akarsz a borotvával, nyilván hamarabb megnő ha nem borotválod le egyáltalán... 2-3 hét alatt kinő.
2014. dec. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak azért szeretném borotválni egy-két alkalommal, hogy gyorsan kinőjön, mert suliba nem szeretnék úgy menni..
2014. dec. 7. 16:56
 4/6 anonim ***** válasza:

jujj, én inkább azt ajánlom, hogy ne is nyúlj hozzá!


brutálisan hangzik amit tervezel csinálni vele, vagy egyáltalán amit csináltál... menny el kozmetikushoz, az rendbe teszi... pár száz forint

2014. dec. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól hogy borotválod még semmivel nem nő gyorsabban a szőr.
2014. dec. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
inkabb huzd ki... borotvatol nem no gyorsabban
2014. dec. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!