Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csajok mit szóltok hozzá ha,...

Csajok mit szóltok hozzá ha, egy fiú középen kiszedi a szemöldökét?

Figyelt kérdés
Tehát nem szedegeti mindenhol, meg nem csinálja vékonyra vagy ilyesmi, csak középen hogy ne érjen össze?

2014. dec. 14. 09:22
 1/8 piriiiii ***** válasza:
82%

Az nem baj, ismerek férfiembert, akire ráférne.

De ne essen túlzásokba, ne csinálja feltűnően, és jegyezze meg jól, hogy amúgy az arcszőrzet kell a férfiaknak.

2014. dec. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Néhány emberre tényleg ráférne. Nem muszáj tudnom ilyenekről, engem nem zavarna. (Csak ha az én csipeszem használná mondjuk.)
2014. dec. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz, legalább igényes...(mondjuk engem az se zavar, ha egyáltalán nem szedi)
2014. dec. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rendben van. Soot.
2014. dec. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem alap dolog, hogy legalább középen szedesse/szedje ki. :) Sőt, az sem baj, ha a formája is meg van igazítva, mert sokkal ápoltabban néz úgy ki. :)
2014. dec. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Örülök neki! Szerintem manapság ez már alap (kéne, hogy legyen), mert az összenőtt szemöldök, hát, nem fest túl rózsásan. Nem kell azon parázni, ki mit gondol (főleg a fiúk), ha rendszeresen szeded, meg sem tudják majd mondani, hogy eredetileg milyen, csak az eredmány számít.
2014. dec. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Aki nem ismer, annak fel se tűnik jó esetben. Mármint gondolom nem a legforgalmasabb helyen kapsz elő kistükröt és kezded el kiszedegetni? :D

Lehet pár ember elsőre viccelődik, de nem kell magadra venni. Az összenőtt szemöldök meg elég gáz, nincs ember, akinek jól áll. :D

2014. dec. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Alap igényesség, hogy valakinek ne legyen összenőtt, összevissza álló, dzsumbujszemöldöke. Középen mindenképp szedd ki. Ha nincs jó formája, akkor nyugodtam formázhatod is, csak ne ess túlzásba, maradjon természetes, és igényes.
2014. dec. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!