Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy másnak...

Miért van az, hogy másnak látnak? (lent)

Figyelt kérdés

Régebben nagyon alultáplált voltam, és vékony, egy éve elkezdtem komolyan sportolni, és azóta sokkal izmosabb lettem. Most is 15,4 a BMI-m, de most az egyik barátnőm mondta, hogy nála végeztek antropometriaivizsgálatot, és azt mondták, hogy van rajta 2,5 kiló fölösleg. És azt is mondta, hogy egy nálam vékonyabb lányra is momdták, hogy van rajta +1 kiló, és hogy szerinte rajtam is lenne. És ez kicsit rosszul esett. Az izmok tényleg vastagítanak?

13/L 161/39 Anás voltam/picit még szerintem vagyok



2015. ápr. 14. 09:12
 1/7 anonim ***** válasza:
54%

A barátnőd hülye. Az ilyen lány nem barátnő.


Borzasztóan vékony vagy, 10 kilót simán híznod kellene, és még akkor is vékony lennél. Nem tudom elképzelni, hogy milyen izom lehetne rajtad az adataid alapján.

Folytasd a sportolást és kezdj el normálisan, egészségesen étkezni!

2015. ápr. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De a combom vastag. És ezt a barátnőm és a környezetem is megerősíti
2015. ápr. 14. 09:24
 3/7 anonim ***** válasza:

A számok nem sokat mondanak, azt viszont tudom, hogy én 12-13 évesen 166cm voltam és 42kg. Úgy néztem ki, mint egy csontváz, de bármennyit ettem (és sportoltam mindig is), nem híztam. Viszont ez ebben a korban teljesen normális. A tested fejlődésben van, nyúlsz is, mellette nehéz a kilókat is összeszedni. Nálam is előbb történt meg a növés és utána kezdtem el formásodni. Kb 20 évesen lettem "normális" kinézetű, ami már nem betegesen vékony, csak simán vékony. Most 25 éves vagyok 178cm és 60-62kg. És egyébként semmit sem csinálok másképp, mint 10 éve, szóval biztosra veheted, hogy idővel a te tested is át fog alakulni. És természetesen az izmok vastagítanak, hogyne. De mondom, számok alapján nehéz bárrmit is mondani, ahhoz látni kéne a "felhozatalt".

25/n

2015. ápr. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem akarok a barátnőd ellen lenni, de tudsz mutatni egy combos képet, esetleg olyat amin a derekad/hasd is látszik.

Elég gyakori hogy butaságot mondanak az emberek, és kíváncsi vagyok hogy neked mi az ami vastag.

2015. ápr. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

mutass már egy képet legyél szíves. Anás voltál? Tudod, hogy az egy komoly betegség, amibe bele is lehet halni? Ne becézgesd légyszíves.

A másik: a barátnőd idióta és az is, aki végezte az az antro lóf**sz vizsgálatot, 39 kiló körülbelül egy 9 éves gyerek.

2015. ápr. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
elég vékony lehet. én 13vagyok. 161cm és 46kg én naggyábol elégedett vagyok magammal. és a fiuk is az ilyen lányokat szeretik
2015. ápr. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
sziaa:) elég buta barátnőd van:/ én is olyan voltam mint te csak én 170cm-re voltam 37kg. Tuti nincs rajtad felesleg, csak bántani akart.
2015. ápr. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!