Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 15 éves lány vagyok, és elég...

15 éves lány vagyok, és elég csúnya az arcom, változhat még az arcom az évek során?

Figyelt kérdés
gondolom sokan azt írnák ide, hogy csak azért érzek így, mert ebben a korban vagyok, de sajnos tényleg így van, már mások is mondták, és én is látom, főleg fotókon. változhat ez még?

2015. máj. 3. 19:18
 1/4 anonim válasza:
Ha már néhány ismerőseidből (idősebbről) látod képeken, 2-3 évente látod őket vagy valami ilyesmi, nem látványosan, de valamennyivel változik az arca. Ez akár több évig is eltarthat, ha már tényleg olyan az arca, hogy az már feltűnően változott. Legalábbis én ezt így gondolom.
2015. máj. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül a kortól függ a változás (és itt nem plasztikára gondolok). Az ember arca akkor is változik a hízik bagy fogy. De lehet rá még esély.
2015. máj. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Változhat. Én nagyon jó irányba változtam két év alatt. De mondjuk van olyan ismerősöm aki semmit sem változott. De én drukkolok neked:)

17/l

2015. máj. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, mentek a zöld pacsik! :)
2015. máj. 3. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!