Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiukák, szerintetek a szőkék...

Fiukák, szerintetek a szőkék tul átlagosk? Szoval, tul sablon mar a szép szoke lány? Csini szoke vagy csini barna? :D

Figyelt kérdés
Szőke vagyok, minden fiu odavan, hogy a szoke kekszemű csaj (én)... de ez nem tul sablon? :D Fiuk?:oo
2015. máj. 25. 19:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát én már a fiúkáknál falnak mentem, bocs. Szép lehetsz, de a stílusodból nem kérnék. :D Én az értelmes és szép, nem affektáló lányokat nőket kedvelem, az már mellékes hogy épp szőke, barna, vörös, fekete vagy egyéb.
2015. máj. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Akkor sablon vagyok:(

most mért? Mi a baj a Fiukakkal?:D

2015. máj. 25. 19:37
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Dehoogy. :D imádom szőkéket. ;) 18/f

Szerintem különlegesebb mint a fekete vagy barna. :)

2015. máj. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy, hogy szőke vagy barna. A szép az szép, függetlenül a hajszíntől, szemszíntől, hajhosszúságtól, stb.

De a fiúkák, áhhhhh, na ez kiábrándító :D

2015. máj. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sztem egy csaj nem a hajatól lesz sablon hanem a viselkedésétől max!

A barna sokkal inkább sablon egyébként, ha megnézed az europid csajok nagy többsége barna, a maradék szőke és fekete meg kevesebb, ezért festeti mindenki nálunk a haját ezekre, az ázsiaiaknál meg barnára :)

2015. máj. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Istenem, mekkora idióta kérdést tettél fel:D

Szerinted egy ember külseje csak szőke hajból és kék szemből áll? A viselkedéséről már nem is beszélve?

Nekem egyébként a barnább bőrű és sötétebb hajú (sőtétbarna-fekete) nők az ideáljaim, de a szőke haj is lehet nagyon szép

f18

2015. máj. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, te egy sablon buta, cukiskodó tinilány vagy, írásból ítélve. Ez nem jön be. A hajszín meg teljesen lényegtelen. A fontos hogy természetes legyen, ne ronda festett, lenőtt vagy felemás színű förtelem.
2015. máj. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Oké:))

Mér van az, hogy aki mas, az mindig játsza magát?

én most mér vagyok buta meg cukiskodo?

ilyen vagyok, most nem kell az elmezés.

amugy nem is vagyok buta, jah es már le lehet szállni a fiukákrol:D

2015. máj. 28. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!