Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kontaktlencse felhelyezése?

Kontaktlencse felhelyezése?

Figyelt kérdés
Már háromszor valamilyen véletlenből kifolyólag sikerült feltennem a szememre,de többször nem,és akkor is kb. 1,5 óra próbálkozás után.A baj az,hogy magától becsukódik a szemem,ahányszor csak hozzáér a lencse,hiába feszítem ki a szemhéjaimat.Alapból a kifeszítést is nehezen tűri a szemem.Egy hete próbálkozom.Van valakinek valami tanácsa,javaslata,hogy mit kellene csinálnom,vagy hogyan kellene máshogy felhelyeznem a szememre?

2015. okt. 9. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem értem hogy kaphattál az optikában lencsét,ha nem tudod betenni?Fél óra a betanítás,ha nem megy,másnap visszamégy és ismét megmutatják.Milyen optika ez?
2015. okt. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Helyben kétszer is sikerült feltennem,másnap egyszer,többször nem :/
2015. okt. 9. 20:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy feszítéssel próbálod nyitva tartani a szemed, tehát félsz tőle. Ha már sikerült, akkor tudod, hogy nem fog fájni, úgyhogy szépen nyugodtan, egy laza mozdulattal éppen csak húzd szét a szemhéjad, és pöccentsd oda. Gyorsan, határozottan, de óvatosan.
2015. okt. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha reggel felkelés után próbálod akkor elég nehéz. Reggeli után/zuhanyzás után próbáld meg, akkor "ébrettebb" leszel, és könnyebben nyílik a szemed, nekem sokat segített
2015. okt. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!