Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szóltak már le mást is utcán?

Szóltak már le mást is utcán?

Figyelt kérdés
Elég szar hetem volt, és ezt még tetézte az hogy kétszer is megjegyzést tettek a külsőmre, hogy "úristen de csúnya vagy". És egyszer a buszon is éreztem mintha engem témázna két félig beszívott agyatlan. Mindhárom alkalommal romák voltak a kedveskedők. Nem az érdekel igazán hogy kik szóltak be, csak ez olyan elkeserítő, pláne egy olyannak hallani aki amúgy sincs megbékélve a kinézetével. Próbálom szeretni és elfogadni magam, de az ehhez hasonló visszajelzések mindig visszalöknek a legelejére. :( Lehet hogy tényleg csúnya vagyok.
2015. nov. 28. 18:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen egyszer. Barátnőkkel sétálunk és akkor egyszer csak odamondta a képembe ezt egy srác. Én annyira meglepődtem. Nem gondoltam magam olyan csúnyának, de azóta nem tudom elfelejteni. :( A barátnőim megvédtek és elküldték a fenébe. De nekem ez örökre fájni fog :(
2015. nov. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
En tulsulyos vagyok es engem is ugyanugy megszolnak. Vasuton, buszon, utcan. Nem olyan suru, mindennapi, viszont rettenetesen rosszul esik, foleg hogy minden erommel azon vagyok hogy ne legyek ilyen. Legtobbszor itthon vagyok, hogy ne rofogjneke, vagy szoljanak utanam az emberek.ok ilyenek nem lehet mit tenni. Szegenysegi bizonyitvany
2015. nov. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 opened paradise ***** válasza:
Egyszer meg akartak verni egy póló miatt.
2015. nov. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos elég rossz érzés tud lenni az ilyen. Volt már rá példa hogy engem is le csúnyáztak meg kövér disznóztak az idegenek utcán, buszon más egyéb nyilvános helyeken. Ezekkel még annyira nem is foglalkoztam, de volt már rá példa hogy egyszer randira hívtam egy lányt, el is jött velem, mondta is hogy nagyon kedves meg aranyos és jófej vagyok, de ugyan akkor őszintén megmondta hogy ő csúnya kövér pasival nem fog mutatkozni mert mit szólnának hozzá az emberek, aztán gúnyos mosollyal megköszönte a randit és elment. Az nekem annyira rosszul esett hogy szívem szerint kilöktem volna egy autó elé, de nem tettem mert nem vagyok ilyen agresszív ember, de beszóltam neki hogy azért kapjon magához mert ezzel a stílussal sosem talál magának rendes srácot, és bosszúból finoman szólva mondtam neki hogy baromi ocsmányul sminkeli magát (egyébként tényleg az volt csak én toleráns voltam eddig azért nem tettem szóvá) de visszavágtam csak pislogott meg görbült lefelé a szája de nem érdekelt. Viszont annyira megbántott hogy napokig magam alatt voltam, és elhatároztam hogy lefogyok amit sikerült is megtennem, és azóta már nem szólogatnak be annyira. Persze vannak dolgaim amin nem bírtam változtatni de azóta sikerült találnom egy kedves, normális lányt akivel nagyon jól elvagyunk és ő adott nekem bátorságot arra hogy merjek emberek közé menni. Nehéz volt de legyőztem a félelmem emiatt, és igaz nem szólnak már be, de volt rá példa hogy egy beképzelt nőszemély tett egy megjegyzést hogy lehet hogy nekem van egy csinos barátnőm mikor egy rémség vagyok. Én visszafogtam magam, de a barátnőm elküldte őt a jó k édesanyjába azóta a csaj mikor meglát minket látszik rajta hogy majd felrobban mikor ránk néz, de nem mer megszólalni.
2015. nov. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Olyan volt már, hogy jött velem szemben egy lány meg egy fiú, és ahogy elhaladtak mellettem megszólalt az egyik, hogy "az a fej", aztán meg elkezdtek hangosan nevetni. Biztos rám céloztak, mert csak mi hárman voltunk az utcában. Elég rosszul esett, utána még egy óráig sírás közeli állapotban voltam. A következő esetnél meg a vonaton velem szemben ülők nevetgéltek rajtam. Azt hitték zenét hallgatok mert be volt dugva a fülesem, de csak füldugónak használtam akkor, hogy ne halljam annyira a vonat zaját. Legutóbb meg két férfi tárgyalta ki tőlem pár méterre állva, hogy milyen széles vállam meg görbe lábaim vannak. Ja és évekkel ezelőtt meg még suliban tettek megjegyzést a homlokomra, hogy milyen nagy.
2015. nov. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem az számít ki mit szól be, hanem hogy elfogadja mindenki magát olyannak amilyen, főleg ha nem tud változtatni. És nem kell a bunkó beszólókon mérgelődni sokáig, hamar túl kell lépni rajtuk, ezek az emberek saját jellemtelenségüket nyilvánítják ki.
2015. nov. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

általánosban egyik baratnőm pasija rendszeresen beszólogatott nekem, hogy húzz zacskót a fejedre,meg hogy nèzel ki..stb

a mai napig rosszul èrzem magam ha rágondolok.egyedul az vigasztal,hogy az a srác mára egy drogos suttyó lett,kapafogakkal ès cingár testtel..a karma 😗.

de komolyan èvekre visszaküldte az önbizalmam:/

másik eset,egy fiú a buszon rajtam röhögött,ès mutogatotta is a közèpső ujját,meg fújolt.. mindezt a haverjainak.èvekkel kèsőbb randira hîvott ez a srác..persze nem emlèkezett rám,de megmondtam neki, hogy én igen,ès hogy a buszos íncidens miatt nem tudok rá mashogy tekinteni,számomra elásta magát.

de legalabb tudom milyen erzes,nem szolnek be senkinek a kulseje miatt.persze gondolni gondolok, de nem mondom ki, nem bántanèk meg senkit,inkább igyekszek önbizalmat adni a számomra kedves embereknek..egy de csinos vagy ma,jól áll ez a ruha/haj mindig jól esik az embernek

2015. nov. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én kb 10-12 éves lehettem, mikor sétáltam haza a suliból, és pár idősebb srác beszólt hogy "jajj de szép vagy...ja nem is, de csúnya vagy". Olyan mély nyomot hagyott ez bennem, hogy így, 20 éves felnőtt lányként/nőként is önbizalomhiányos vagyok és csúnyának érzem magam. :D
2015. nov. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tinikoromban mindig beszólt valaki hogy "fujjderonda", vagy épp a szeplős arcomra szóltak be vagy épp a széles csípőmre, hajamra ami csak van és lóg és egyenes unalmas. Most felnőttként meg mindenki odavan ugyanezekért és gyönyörűnek tartanak... fene sem érti az embereket. Nem is akarom már érteni őket. Engem már nem érdekel mit szólnak, oda sem figyelek senkire.
2015. nov. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sajnos ismerek ilyen embert aki ilyen undorító módon kitárgyal bárkit. Szánalmasnák tartom hogy nincs jobb beszédtémájuk. Nekem eszembe nem jutna ilyet mondani főleg nem hanhosan, hogy csúnya valaki csak mert nekem nem tetszik, nagyon gyerekes ...agyhalottak. Egyszer beültem ezzel a lány ismerősömmel (aki 6tonna smink nélkül ki se teszi a lábát a házból)meg pasijával meginni vmit, és ahogy leültünk ők már Végigmértek mindenkit a közelben és elkezdték szépen kielemezni hogy " úristen hogy néz az ki milyen feje van meg hogy hogy van felöltözve" hát szégyenemben nem tudtamcc. Hova süllyedni helyettük..nekik ez okoz örömöt, így van önbizalmuk csak ,, közben ők sem a legszebbek sőt.. Nagyon felszínesek az ilyen emberek , azóta kerülöm is őket.
2015. dec. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!