Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Ti elfogadjátok ha...

Lányok! Ti elfogadjátok ha egy fiún szépséghiba van?

Figyelt kérdés
Nálatok az hátrány, ha a fiún van szépséghiba? (Pl: Szeplő, Furcsa orr, horpadt áll) Egyik fiú szeplős és hát egy-két lány kritizálta ezért... Nekem is van szépséghibám és félek, hogy ez a lányoknak ez nem tetszene vagy amikor próbálok barátnőt keresni, én ezt hátránynak érzem. :(

2016. dec. 12. 19:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
A frurcsa orr mit takar?😂😂
2016. dec. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Dehogy hátrány. Aki meg emiatt kritizál másokat, az egyrészt iszonyú felszínes, másrészt nem veszi észre, hogy mindenkinek vannak hibái, így neki magának is...:)

Egyébként szerintem a szeplő még aranyos is. :)

2016. dec. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Ha szeretek valakit, akkor úgy fogadom el ahogy van. 15/L
2016. dec. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Ha valakit megkedvel öszintén az ember és késöbb megszeret,az a hibáival" eggyütt elfogadja, normális esetekben így van ez! Én is például így vagyok a párommal,neki is és nekem is vannak szeplőink.Van még egyéb is,ez részlet kérdés.Ki mit akar meglátni a másikban.Azt javaslom Neked,ne félj ettől!:) Valakinek majd így fogsz tetszeni!
2016. dec. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Igen el, ha szimpatikus kedves és megfog a személyisége. De szépséghiba és szépséghiba között is hatalmas lehet a különbség. Pl nem mindegy, hogy mit értesz azalatt hogy mondjuk "tűzfolt van az arcán" mert lehet szó egy fél arcot eltakaró lángvörös pacáról, vagy egy körömnyi rózsaszín foltocskáról.
2016. dec. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
Ha valakit szeresz úgy fogadod el ahogy van. Aki kritizál az felszines bunkó. :) Mindenkinek vannak hibái ez tesz minket egyedivé. A szeplő a srácokon meg szerintem aranyos. Ezt ne érez hibának vagy hátránynak.
2016. dec. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2016. dec. 13. 17:49
 8/23 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy engem egy lány sem tud elfogadni.......... Nekem a füleim állnak el, de ahhoz képest, hogy szinte minden lány csak a "belsőt" nézi, mégsem kellek senkinek, mert mindenki elutasít.......... 20/F
2016. dec. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Kitartás!
2016. dec. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Engem mindig megszólnak, mert szerintük borzasztó ízlésem van..

Imádom a szeplőket (minél több, annál jobb.. Egyszerűen olyan szép).

Szeretem, ha valakinek görbe orra van (már ha illik az arcához).

Imádom a göndör hajat. :D Főleg, ha hosszú. És ha vörös vagy sötétbarna.

A horpadt állat nem értem. Már bocsi, de a seggállra gondolsz? Növessz borostát vagy pici szakállat, már is jobb. :)

17/L

2016. dec. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!