Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Ti elfogadjátok ha...

Lányok! Ti elfogadjátok ha egy fiún szépséghiba van?

Figyelt kérdés
Nálatok az hátrány, ha a fiún van szépséghiba? (Pl: Szeplő, Furcsa orr, horpadt áll) Egyik fiú szeplős és hát egy-két lány kritizálta ezért... Nekem is van szépséghibám és félek, hogy ez a lányoknak ez nem tetszene vagy amikor próbálok barátnőt keresni, én ezt hátránynak érzem. :(

2016. dec. 12. 19:02
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: Szerintem az elálló fül tud aranyos lenni. :)
2016. dec. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Utolso.... Sajnos a valosagban egy lany sem tartja aranyosnak, hogy elallnak a fuleim... Max akkor aranyos, ha az adott sracnak helyes az arca, valamint, ha kicsi a fulcimpaja... De nekem atlagos "kisfius" arcom van, a fulcimpaim nagyok es 3 cm-re allnak el.. Akkor ez mellett meg a homlokom nagy, illetve domboru... Szoval, osszessegeben selejt vagyok..
2016. dec. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Dehogy vagy selejt..

A magas homlok meg megoldató frufruval (persze nem a nőies fajtából), de amúgy meg nem néz ki rosszul. :)

2016. dec. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Van frufrum, de igy sem nezek ki jol.. Gondor a hajam...
2016. dec. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Láttad, hogy írtam, hogy a göndör haj a gyengém? :)

Kíváncsivá tettél.

2016. dec. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Azt hiába, ha ismerkedni sem akarsz kedves utolsó, szóval mindegy.
2016. dec. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Itt ne küldjön senkinek se egy képet, ha jót akar magának.. Sok lány csak röhögni jár fel ide, ha unatkozik, de kapcsolatot egy sem akar...
2016. dec. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Jó, akkor sajnáltassátok tovább magatokat. Attól sokkal jobb lesz, nem?

Bennem nem volt ilyen szándék, segíteni akartam. Viszont úgy gondolom, nincs időm/türelmem egy párkapcsolatra, még nem is volt sosem. Még fiatal vagyok, 17.

De akkor higgyétek csak magatokról, hogy selejtek vagytok.. Nekem végülis mindegy.

2016. dec. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Na és az jobb lesz, hogyha te képet kérsz mindenkitő, úgy, hogy még csak nem is akarsz ismerkedni senkivel?... A szépségápolási tanácsokból meg már nem kérek. Nekem barátnőre lenne szükségem, nem pedig egy hülye véleményre, mert azzal semmit sem érek.. Ha meg nem érdekel, akkor miért reklámozod, hogy milyen fiúk tetszenek, ha egyel sem ismerkedsz ? Szánalom ami itt megy.
2016. dec. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Te vagy a szánalmas! Csodálkozol, hogy nem kellesz senkinek, mikor csak itt sajnáltatod magadat..? Most nagyon büszke vagy, hogy név és arc nélkül "beoltottál", igaz?

Húzz le a konditerembe ha nem vagy magaddal megelégedve.. Kikérem magamnak, mi rosszat tettem, hogy konkrétan egy hülyének állítasz be? Mert segíteni akartam? Köszi szépen.

Ilyen férfi senkinek se kell. Igazi férfi kell, nem egy önsajnáltató, utálkozó.. Áh.

2016. dec. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!