Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Ti elfogadjátok ha...

Lányok! Ti elfogadjátok ha egy fiún szépséghiba van?

Figyelt kérdés
Nálatok az hátrány, ha a fiún van szépséghiba? (Pl: Szeplő, Furcsa orr, horpadt áll) Egyik fiú szeplős és hát egy-két lány kritizálta ezért... Nekem is van szépséghibám és félek, hogy ez a lányoknak ez nem tetszene vagy amikor próbálok barátnőt keresni, én ezt hátránynak érzem. :(

2016. dec. 12. 19:02
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Még értelmezni sem tudtad, amit írtam... Teljesen félreértettél.. nem téged tituláltalak annak, hanem azt, ami itt megy, de mindegy.... Merem magam vállalni képzeld! De minek, ha ismerkedni sem akarsz?... Áruld már el?... Attól még nem fogom jobban érezni magam, ha azt írod, hogy nem vagyok olyan ronda....... Te már csak jól ismersz, hogy azt mond, hogy önsajnáltató vagyok............ Talán van rá "OKOM" is, hogy azt tegyem! De amíg nem ismersz, addig ne ítélkezz szerintem, mert azt sem tudod, hogy kivagyok!
2016. dec. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Ezt muszáj itt megvitatni?
2016. dec. 17. 11:59
 23/23 anonim ***** válasza:
Uhh későn írok, tudom, de megakadt a szemem azon hogy a lányok kritizálták a szeplős fiúkat (lehet csak én vagyok így vele de a szeplős fiúk már 5 plusz ponttal indulnak nálam :D). Egyébként a többiek nagyrészt leírták az én véleményemet is; ha a szépséghibádtól még felismerhető hogy emberi lény vagy, akkor minden megbocsájtva :D Komolyra fordítva a szót, csomó olyan mások által istenített srácot tudnék mondani akiknek semmi szépséghibájuk nincs, tipikus,, tökéletes pasik" és nekem ennek ellenére se jönnek be. Hidd el, ha valami miatt nem tetszenél nekem, az biztos nem a szépséghibád lenne, sőt.
2020. okt. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!