Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 149 centisen van lehetőségem...

149 centisen van lehetőségem szépségversenyen részt venni, vagy ez kizáró ok?

Figyelt kérdés

Sokan mondták már hogy szép, sugárzó arcom van és a testalkatom is egyre szebb.

Viszont rettenetesen alacsony vagyok.

(Ennyire) alacsony lányok is indulhatnak ezeken a versenyeken, vagy ezt a megmérettetést csak a magasaknak tartják fent?



2017. jan. 16. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Jelentkezhetsz, de szerintem nem sok esélyed van.
2017. jan. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
26%
Törpikém, nektek van külön szépségverseny, de nem olyan magasszintű. Hiszen az, hogy alacsony vagy, egy szépséghiba. Ilyen helyeken legalább akkora hiba, mintha kampó orrod lenne. De nem, nem csak a magasaknak rendezik, sőt, a túl magas lányok sem vehetnek részt, hanem a normál magasságúak.
2017. jan. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
62%
Biztos lehet.Hiszen az alacsony lányok általában sokkal szebbek,mint a magasak.Amúgy meg szépségversenyen nem a szépséget nézik,hanem hogy megfelelj a torz társadalmi ideálnak.Sok szépségkirálynő is bűnronda
2017. jan. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
67%
#3 szerintem a szépséget nem a magasság határozza meg. ezek a lányok akik részt vesznek a szépségversenyeken pedig nem óriások, 170-175 cm körül vannak általában.
2017. jan. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!