Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék hizni?

Hogyan tudnék hizni?

Figyelt kérdés

14 eves vagyok 160 cm és 43 kg.sajnos akár mennyit eszek nem latszik meg rajtam:s

próbáltam már azt is hogy este 10 után több zsíros kajat eszek,délután édesség,sok hizlalo zsíros étel,mekis kajak,pizza stb.tudom hogy egészségtelen de másképp nem megy..mit tudnátok ajánlani mit egyek hogy picit hizzak?el szeretném kezdeni az önvédelmet is meg edzeni alakomra de először hizni szeretnék.legfontosabb persze az önvédelem de ilyen vékonyan nem fog menni..



2017. jan. 18. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Magadtól is fogsz hízni ha idősebb leszel, nem kell azt erőltetni. Egyél annyit amennyi jól esik, de ne tömjed magadat mint valami haszonállatot.
2017. jan. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de én most szeretnék hízni nem később...
2017. jan. 18. 21:05
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam, 14 évesen 160 cm-hez 44 kg voltam, bármit ettem és bármennyit nem híztam sehová.

Most 10 évvel később még a levegő is rajtam marad :D Nagyon kell vigyáznom, hogy ne hízzak. Rendszeresen sportolok, figyelek arra, hogy mit eszek.

Ne aggódj, fogsz hízni szépen lassan, nem kell siettetni semmit.

2017. jan. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!