Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, ti a bajuszotokat...

Lányok, ti a bajuszotokat mivel távolítjátok el? Nem sötétedett, erősödött meg?

Figyelt kérdés
Ti meghagynátok,ha csak akkor látszik,ha úgy süt a nap,vagy ha mondjuk közel jönnek hozzátok és direkt azt nézik?
2017. jan. 24. 14:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
52%
Ez tényleg hülyeség, hogy ha egy nő szőrös, akkor beteg. Persze, bizonyos esetekben állhat hormonprobléma a hátterében, de az azért nem ott kezdődik, hogy bajusza van. Szerintem mindenkinek van bajusza, max. van olyan, akinek szőke, pici pelyhek és van olyan is, akinek sötétebb. Nekem is fekete minden szőröm, a bajuszom is. Én szőrtelenítőkrémet használok, ami kifejezetten arcra van. Egy időben borotvával próbálkoztam, de hamar visszanőtt, borostás volt és a pici szőrszálakat, nem tudtam újra leszedni, csak ha már jobban megnőttek picit és addigra már látszott. Nagyon érzékeny a bőröm, a gyantát és az epilátort a lábam sem bírja, úgyhogy az arcomon ki sem mertem próbálni. Gondoltam már arra is, hogy csak kiszőkítem, de úgy voltam vele, hogy az is látszódna (pl. fénynél) és akkor már inkább leszedem. Ha szőke lenne, alig látszódna, akkor én hagynám úgy ahogy van, max. akkor szedném le ha valami miatt feltűnőbb lenne (hosszú szőrszálak, sűrűbb vagy nem tudom).
2017. jan. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
Hát pedig nem normális, hogy ennyi nőnek van bajsza- vagy mindenki a Balkánról települt, mert akkor nem szóltam. De hogy ennyi szőrös arcú nő legyen... tiszta betegek a sok szar vegyszertől meg cukortól.
2017. jan. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én nem szedem és pont azért mert akkor látható ha belemásznak az aurámba
2017. jan. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!