Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha anya nem engedi...

Mit tegyek ha anya nem engedi hogy kiszedessem a szemöldököm?!

Figyelt kérdés
Anya azt mondja hogy nehogy kiszedjem/kiszedessem merthogy szerinte jó úgy ahogy van (pedig össze vissza van nőve!), meghogy erősebben nő vissza. Azt is magyarázza nekem hogy ő soha nem szedte ki (!!) Pedig a suliba már minden velem egykorúnak ki van szedve,sőt, még kisebbeknek is. Engem nagyon zavar..

2019. febr. 18. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Elmesz kozmetikushoz es kiszedeted 15p alatt. Mit csinal majd anyud utana? Leborotvalja?
2019. febr. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Jelentkezz be egy kozmetikushoz.

Nem kell anyudnak tudnia.

Amúgy nem, nem nő vissza erősebben. Ez egy hülyeség

2019. febr. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Erősebben tuti nem nő vissza, és az,hogy ő nem szedte ki, az nem azt jelenti,hogy neked se kell, mert más alkatúak vagytok. Lehet neki nem volt sűrű, de neked az.

Magyarázd el neki,hogy nem egy nyavajás tetoválást akarsz a homlokodra, csak ápoltnak akarsz kinézni.

2019. febr. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
Minek erről megkérdezni egyáltalán a szülőt? Kb 200 Ft értékben veszel egy szemöldökcsipeszt és kiszeded magadnak, nem egy NASA program. Én egy szemöldökszedés miatt még egyszer sem szaladtam a kozmetikushoz. Sok sikert, ügyesen megoldod :)
2019. febr. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Jajj nekem anyum ugyan ez volt. Es igen vettem egy szemoldok csipeszt sot tan az ovet hasznaltam es ennyi. Megoldottam. Hidd el sose jon ra bar ram ramnyitott egyszer mikor csinaltam ajj mit kaptam erte 😂 csak zard be az ajtot
2019. febr. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

De bírom az ilyen anyákat...

Most vagy megbeszéled vele normális emberi módon, vagy kijátszod és elmész kozmetikushoz a zsebpénzedből, vagy veszel csipeszt és kiszeded magadnak

2019. febr. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Bármilyen meglepő, én 10 évesen kezdtem el kozmetikushoz járni és szemöldököt szedetni. Ez egy olyan dolog, ami egyáltalán nem “csajoskodás” kérdése, hanem sajnos a hormonok miatt ebben az időben extrém bozontos, és nem mellesleg fekete lett a szemöldököm. Emlékszem, középen már majdnem összenőtt, és nem telt ez úgy egy nap sem anélkül, hogy az osztálytársaim csubakkának csúfoltak volna.


Ezek szerint anyukád szerencsés alkat. Jó neki, hogy neki egy követ sem kell megmozgatnia azért, hogy esztétikus legyen a szemöldöke, de ezt rengetegen nem mondhatják el magukról.

Soha nem értettem az ennyire konzervatív szülőket. Az enyémek is azok voltak, de ilyen alapvető dolgokat képesek voltak felfogni!

Nem piercinget vagy tetoválást akarsz, hanem csupán azt, hogy NORMÁLISAN nézzen ki a szemöldököd.

De az biztos, hogy egyedül ne állj neki szedegetni, ha még soha nem csináltál ilyet, mert könnyű “fatálisan elszúrni”.

Ha nagyon zavar, addig is középről kihúzhatsz néhány szálat, az ívénél inkább szakértő nyúljon.

2019. febr. 20. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
*ívéhez
2019. febr. 20. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!