Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » 20 évesen lecsúsztam már...

20 évesen lecsúsztam már arról, hogy modell legyek ?

Figyelt kérdés

Jövő év márciusában leszek 21 éves.

Adottságaim megvannak a modellkedéshez.

Mindig mondogatták nekem, hogy modellkednem kellene mind a mai napig.

De én sosem éreztem magam ehez elég jónak.

Most jutottam el oda fejben , hogy megszeretném próbálni nem veszítenék vele semmit.

Túl későn jöttem rá?

Vagy még nem csúsztam ki annyira a korhatárbol ?

Válaszaitokat előre is köszönöm sokat segítene.



2021. szept. 3. 08:31
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Nem, de tokeletesnek kell lenned. Pl ne nyafogj itt idegeneknek hanem jelentkezz: face, vm, roster, visage, crisp ugynoksegekhez +attractive
2021. szept. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
Akik azt mondják magukról, hogy az adottságaik megvannak, azoknak általában nincsenek. Tapasztalat. Mesélj magadról, mit vállalsz be, mutass képet privátban. Üdv egy modell manager.
2021. szept. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"Akik azt mondják magukról, hogy az adottságaik megvannak, azoknak általában nincsenek."

Én is épp ezt akartam írni, csak más szavakkal, hogy ne hallgass a nagymamádra.

2021. szept. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én komolyabb rajzprojektekhez keresek pl modellt jelenleg. Lehet hogy nem pont erre gondoltál, de minimális hírnév ilyen téren sokat tud dobni a fotómodell karrieren is!
2021. szept. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbálhatod, ha tényleg tökéletes vagy, el is csíphetsz kisebb volumenű munkákat, de igen, világkarrierre már ne számíts, ha 20-21 évesen kezdenéd. A modellkedés olyan, mint az élsportok többsége, gyerek- vagy tinédzserkorban kell elkezdeni, ha komoly szinten akarod űzni.
2021. szept. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem,de akkor csináld ha tényleg akarod.
2021. szept. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!