Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Kövérnek nézek ki hátulról?

Kövérnek nézek ki hátulról?

Figyelt kérdés
Őszintén! [link]

2014. jan. 17. 15:38
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy a formátlant még úgy értette hogy túl vékony.. rájuk szokták mondani... vicces lenne ha kiderülne, hogy amíg te kövérnek hitted magad a beszólás miatt, ő valójában azt kritizálta (ami szintén nem igaz) hogy túl vékony/formátlan vagy. Amúgy sportolj, azzal lehet mindenen javítani. Névtelenekkel meg nehogymár foglalkozz:)
2014. jan. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
79%

A kérdésre a válasz: Dehogy vagy kövér!


A kedves #10-nek: Hol kórosan sovány, bameg?

"Fel kéne keresned egy orvost, és ezt most komolyan mondom."

Hát te esküszöm, nem vagy normális... Orvost? Jézusom...

"Nem vagy véletlenül anorexiás?"

Ennyire buta nem lehetsz. Vagy csak vak vagy. Azért, nézzél már meg egy anorexiást... szerinted így néz ki? Nem. Hát akkor meg? A anorexiások (ami egyébként egy betegség!) sokkal, de sokkal vékonyabbak.

"Mert nálad vékonyabbat már nem nagyon lehet mutatni..ha mégis, az már biztosan beteg."

Jajj, de rossz nekem, beteg vagyok... Én vékonyabb vagyok a kérdezőnél (amit egyébként utálok, részben az ilyenek miatt, mint te), és láss csodát, semmi bajom. Teljesen egészséges vagyok! És miért? Mert eszek normálisan, csak nem marad meg rajtam, genetika miatt. Annyira tudom utálni, hogyha valaki meglát egy vékony lányt, akkor egyből az jut eszébe, hogy biztos beteg... Arra senki nem gondol, hogy ez esetleg genetika... Mert biztos mindegyik éhezteti magát... Azért, mert valaki vékony, attól még igenis lehet egészséges!

Még így utóiratként olyan szívesen elküldenélek a tudodhova, de nem tudom, mert nem engedik azokat a szavakat...

2014. jan. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
Szép vagy,jó az alakod, ne aggódj! :D
2014. jan. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Tényleg ne aggódj! Csodaszép vagy! <3 <3 <3
2014. jan. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Szép vagy és jó az alakod. :)
2015. márc. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!