Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Mennyi az esélyem, hogy még...

Mennyi az esélyem, hogy még növök? 13/L

Figyelt kérdés
Apukám is alacsony volt, és később lett magasabb, de anyukámra jobban hasonlítok külsőre, és ő 13 éves kora óta nem lett magasabb. Szeretnék modell lenni, de attól tartok, hogy Talán sose sikerül a ,,mqgasságom" miatt.

2015. okt. 3. 12:15
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Értem én, hogy épp a 13 évesek "ki ha én nem" korszakát éled, de profinak nevezned magad bármiben is kicsit nevetséges. Főleg, hogy a modellkedést még nem próbáltad, a fotózás más tészta.
2015. okt. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Profinak lenni és jó érzékkel/tehetséggel rendelkezni két nagyon különböző dolog.


Én pl. jó adottságokkal rendelkezem egy bizonyos tánctípushoz. Élvezem, a hobbim, de nem vagyok és nem is leszek profi benne. Tökéletesítem magam, igyekszem, de profi másban vagyok, abból élek, ahhoz van meg a legmagasabb elérhető végzettségem és abból képezem magam még tovább. Kételkedve, de ki merem jelenteni, hogy abban profi vagyok, letettem már annyit az asztalra azon a téren.


Szóval te egyelőre maximum egy jó stílusérzékkel megáldott tinilány lehetsz, akit félprofi meg amatőr fotósok már lencsevégre kaptak.

A modellszakma nem ez.

2015. okt. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Az ég szerelmére! A magasságomról kérdeztem, nem arról, hogy ki milyennek KÉPZEL EL.
2015. okt. 3. 16:11
 14/28 anonim ***** válasza:

Először arra kaptál választ. Nem, nem valószínű, hogy el fogod érni azt a minimumot, ami alatt úgysem állnak szóba veled. Ennyi.


Te kezdtél el utána rinyálni, hogy de te akkor is profi vagy...

2015. okt. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Hát én már röhögök rajtatok. X"D
2015. okt. 3. 16:21
 16/28 anonim ***** válasza:
Nem, nem leszel 175 centi.
2015. okt. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Nem azt kérdeztem, hogy szerintetek van e tehetségem, hanem azt, hogy nőhetek e még.
2015. okt. 3. 16:23
 18/28 A kérdező kommentje:
Nem is akarok 175 cm lenni.
2015. okt. 3. 16:23
 19/28 anonim ***** válasza:
Attól függ h milyen céljaid vannak a modellkedés terén. 170-175 cm alatt nem nagyon fogsz a Chanel kifutóján lejteni.
2015. okt. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Már ne haragudj, de ha nem akarsz 175 cm lenni, akkor modell se akarj lenni, mert az alatt már sokra nem mész :"D

Én szerződtetve vagyok egy ügynökségnél, úgyhogy tudom mi, hogy meg. Profi fotós meg elég drága, (tapasztalat) aki portfóliót csinál, nem csak úgy hobbiból bemosolyogsz a kamerába... A profi fotós mellett ott van a stylist, meg a sminkes, meg a fodrász, és a fotós mondja meg a pózokat, a képek stúdióban készülnek. Szerintem te nem voltál még ilyenen. :)

2015. okt. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!