Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetek lehetne belőllem...

Szerintetek lehetne belőllem komolyabb modell? 17/F

Figyelt kérdés



Szemszín: Barna

Hajszín: Barna


Hajhossz: 

Közepes

Magasság: 188

Mellbőség: 
88

Derék: 
73

Csípő: 90

Ezek alapján tökéletesen megfelelnék a külső elvárásoknak nem?

+Képet küldhetek privátba, de akkor egy emailt is kérek ahova küldjem a képet, mert nem fogom képfeltöltésre töltegetni a képeim, + akkor választ/véleményt is várok cserébe.


2016. máj. 29. 21:09
 1/5 Kenzo Tenma ***** válasza:
Ezek alapján igen. Persze arc is kell hozzá, de azt majd az adott ügynök eldönti, hogy lát-e benned valamit.
2016. máj. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az adataid idealisnak tunnek. Keress fel egy komolyabb ugynokseget,ha az arcod is megvan hozza,siman dolgozhatsz.
2016. máj. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Éppen most küldtem egy emailt a visagemodelsnek, remélem pár napon bellül válaszolnak.
2016. máj. 29. 21:51
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Igen, tényleg tökéletesen, de nem tudom, hogy tényleg 73 centi-e a derekad, mert ha igen, akkor az az egyetlen bökkenő. 60 centi körüli derék az elvárás
2016. máj. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

60Cm, ez komoly? Az már nem durva egy kicsit, egy fiú/férfinál?

[link]

Én itt nézegettem az adatokat, mindenkinek 70 felett van.

2016. júl. 24. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!