Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Modellkedés

A kérdés

Tényleg mindenhol a természetesség a divat most?

Nem akarok modellkedni, csak olyan 4-5 éve nagyon rámjött a modellkedhetnék, egy ismerősöm be is szervezett egy ilyen "fizess x ezret és megtanítunk modellkedni aztán megmondjuk jó vagy-e rá" dologra, tudom, átb-a-szás de na, mindenki volt hülye. Ugye ott azt mondták még a hajamban lévő két szőkített csíkot is fessem vissza mert a mai kulcsszó a természetesség. Ez tényleg mindenhol így van? Csak beugrott hogy azóta felnyirattam a hajam, skarlátvörösre festettem, lett nem egy piercingem, egy tetkóm is, megnézném most mit mondanának rám így :D

01-11 21:00  Privát üzenet  Tetszik 

A válasz
Hidd el sokkal többet érsz így, mert nagy egyéniségnek nézhetsz ki a leírtak alapján :)vannak olyan fotósok akik az ilyeneket keresik, mint te általában hirdetni is szokták magukat. Igen a természetesség a mai modell világban szinte elengedhetetlen. Az az egy dolog ami miatt szépnek és karakteresnek titulálnak valakit anélkül, hogy átplasztikázták volna, illetve átmaszkírozták volna a kívántnak megfelelően.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 01-11 22:50 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szemöldökpor vagy ceruza?
OMG Model Management ügynökséggel kapcsolatban tapasztalatok?
Sápadt bőrű, barna szemű nőnek melyik hajszín állna jól? (+kép)
A nők hány százaléka hagyja meg az intim szőrzetét, akik meghagyják azok közül milyen arányban nagy vagy sűrű a szőrzet és menyi a kevesebb? Akik nem hagyják meg azok közül milyen..
A távolkeleti lányoknál valóban a természetesség a divat, vagy ez csak szóbeszéd?
Mostanában kevésbé divat a műköröm és a természetesség a trendi vagy rosszul látom?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Modellkedés rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu