Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Supra TK cipő nagyon feltűnő?...

Supra TK cipő nagyon feltűnő? Sokan gondolják hogy gáz ahogy kinéz?

Figyelt kérdés
Alapvetően deszkás cuccokat hordok, mivel deszkázok, és sajnos elég fontosnak tartom, hogy ez a ruháimon is meglátszódjon. Viszont a cipők közül sokszor megtetszik olyan is, ami nem feltétlenül deszkás cipő, így például a Supra TK szürke színben, mivel cipő mániás vagyok, így a legfontosabb, hogy a cipőm legyen a legfeltűnőbb, viszont a legtöbb deszkás cipőről ez nem mondható el. A Supra szerintem pont alkalmas erre, viszont félek, hogy nem igazán illik a deszkás stílushoz, mert leginkább "selyemfiú" stílusú fiúkon látok Suprát, és rengetegen mondják ugyanezt.
2012. júl. 8. 17:24
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Leginkább a lakkbőr (vagy milyen bőr) szürke illetve piros tetszik, szóval ezekre vagyok kíváncsi.
2012. júl. 8. 17:27
 2/28 anonim ***** válasza:
Szerintem gáz,soha nem venném fel.Ha deszkás vagy akkor semmiképpen ne vegyél ilyet,mert tényleg selyemfiúnak fognak nézni. Nézz a Garage Storeból cipőket vannak deszkásak is.
2012. júl. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kell "selyemfiú"-nak lenni ahhoz, hogy Suprát hordj. Rólam közel sem mondható, hogy az lennék, mégis egy idő után megtetszett ez a cipő. Én is úgy öltözöm, ahogy te, és még cipőmánia is stimmel :D
2012. júl. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
(FOLYT.) Persze ettől függetlenül annak néznek, aminek akarnak - nemigen érdekel. De értelmes véleményekre adok én is. Tény, hogy "nem annyira" deszkás stílusúak a Supra cipők (inkább ilyen "street fashion" már), de elég sok ilyen cucchoz jól néz(het)nek ki.
2012. júl. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Megjegyzem még, hogy az "echte" deszkás csukák közül is ki lehet fogni egy-egy feltűnő darabot...
2012. júl. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Igen, az tuti, például a DC Spartan, bár az se a "legdeszkásabb" cipő... :D
2012. júl. 8. 17:48
 7/28 anonim ***** válasza:
Hűűűűű, pont a kedvenc csukámat nevezted meg XD Én csak régebben deszkázgattam, de ilyenben nem lett volna szívem akkor sem. Igen nagy becsben tartom őket (is) :D
2012. júl. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2012. júl. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Én se deszkázni akarok benne, arra csak régi elhasznált cipőket használok. Amúgy 20 vagyok, de miért? :D
2012. júl. 8. 18:08
 10/28 anonim ***** válasza:
Nem én kérdeztem, hogy hány éves vagy XD Én amúgy 25/F, gondolom most az jön majd, hogy gyerekes vagyok XDXD
2012. júl. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!