Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen alapdarabokat vegyek...

Milyen alapdarabokat vegyek őszre suliba amiket jól tudok kombinálni egymással?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok.Néha sportosan néha nőiesen öltözködök.Kb. 40000Ft-ot szánok az új ruhatárra.Kiegészítőket is írhattok.
2010. aug. 6. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem mindenképp vegyél egy fekete csőnadrágot azt bármihez fel lehet venni.

Vegyél egyszerű egyszínű felsőket. Ezeket jól lehet kombinálni mindenféle kiegészítővel.

Idén ősszel is divat lesz a kockás sál, bőrkabát.


Linkelek pár ruhát:

[link]


[link]


[link]

[link]


[link]


[link]

2010. aug. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]

Igaz most nyári ruhák vannak rajta,de jó kiegészítőket,felsőket,egyberuhákat is lehet találni,és minden nap jönnek új összeállítások:)Én megszállotja lettem!

2010. aug. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Fekete csőgatya, farmer, szoknya, harisnya, sál, rövis és hosszú kardigán, sima pulcsi, garbó, deréköv

Hirtelen ezek jutottak eszembe, mint alapdarabok és persze egyszínűek meg vagy egyszerű mintával.

2010. aug. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hát én beszereztem pár kardigánt (gombosat pl.), bolerot, különböző színekben (ált. pasztelszínekben: barack, bézs, khaki, bordó, hússzín, rozsdabarna, s.kék....stb) - ezekhez megy mindenféle top, pl. felhasználhatod a nyáriak közül a kevésbé élénk színűeket, plusz bőrkabi, vászonkabát, sálak - és a ruhákhoz persze mindenféle színű kiegészítő: karkötő, fülbevaló, nyaklánc, cipőben félcipő, bokacsizma, kb. ennyi :)
2010. aug. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!