Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi jellemzi a metal öltözködés...

Mi jellemzi a metal öltözködést? Milyen alapdarabokat szerezzek be?

Figyelt kérdés

Mik azok, amik egyetlen metalos szekrényéből sem hiányozhatnak? Ékszerek, kiegészítők, cipők, ruhák bármi... Smink, akármi jöhet. Kezdő vagy a témában szval..:)


jaj és azért szeretném egy kicsit a nőies formát is megtartani de szeretek durvulni is.;)


tizenéves (15 felet) lány


2011. febr. 13. 20:40
 1/8 anonim válasza:
Szegecses öv,nyakörv,karkötő,fekete ruhák,semmiféle divat cucc,oldallánc,és persze az elmaradhatatlan acélbetétes bakancs :)
2011. febr. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

a szegecses szíj az alap,aztán jönnek a feketére festett körmök, az együtteses pólók, a szegecses karkötők, és mindenféle fekete cucc... biztos vagy benne, hogy szeretnéd, hogy a zenei érdeklődésed a külsődön is megnyilvánuljon? :) tudok mesélni pár dolgot ezekkel kapcsolatban, mert én is átéltem, ha érdekel mondd , és leírom! jó éjt:)

15/L

2011. febr. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a bakancs kimaradt, bocsi:D
2011. febr. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2011. febr. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

igen, szeretnék úgy öltözni hogy látszódjon ki vagyok és mit szeretek...:)

miért, talán kellemetlen élményeid vannak ezzel kapcsolatban? vagy...?

2011. febr. 14. 15:54
 6/8 anonim ***** válasza:
35%

igen, nekem abszolút negatív élményeim vannak... tudod, ha csak olyan zenét hallgatsz, és csak feketében jársz, akkor egy bizonyos idő után kihat a viselkedésedre is. Mert ugye a fekete egy gyászos szín, nincs benne semmi vidámság (persze ettől függetlenül gyönyörű szín) , de alapjában véve nem visz vidámságot a hétköznapjaidra. Miután észrevettem magamon, hogy egyre jobban bezárkózom, és ilyen lassú, depresszióra késztető zenéket hallgatok, azt mondtam, hogy nekem ez nem éri meg! Nem akarom így élni az életemet, hogy begubózok, és elvagyok a zenével. De persze ezek csak az én tapasztalataim, azóta megtaláltam az arany középutat:) és igen, hallgatok rockot is (főként gothic rockot), de nem csak rockot (és itt a különbség), az öltözködésem nőies, és szeretem a színeket.:) remélem segítettem.;) jó éjt Neked:)

15/L

2011. febr. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Első vagyok : én ezt egyáltalán nem így láttam.Maradtam ugyanolyan :)
2011. febr. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

második vagyok, ha úgy döntöttél, hogy ezentúl 'rocker' lesel, ajánlom a [link] -t :)

jó éjt! 15/L

2011. febr. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!