Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok, tényleg gáz a farmersz...

Csajok, tényleg gáz a farmerszoknya?

Figyelt kérdés

Találkozgatok egy fiúval, már kb egy hónapja és a nagy hőség miatt egy A vonalú farmerszoknyát vettem fel. Erre beszólt a srác, hogy többet fel ne vegyek semmilyen szoknyát ha vele találkozok mert ronda. Nagyon megbántott ezzel, mert nekem a kedvenc ruhadarabjaim a szoknyák, nyári ruhák. Megjegyzem az alakom is teljesen normális hozzá (171cm/51kg). A pasik tényleg nem szeretik a szoknyás lányokat, vagy csak én fogtam ki egy ilyet?

20L.



2021. jún. 23. 05:51
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem nem magával a szoknyával van baja, hanem hogy farmer szoknya. Szerintem se divat már.
2021. jún. 23. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
97%

Na nekem ott lenne vége a dolognak, hogy csak azért nem öltözhetek úgy ahogy akarok, mert a kis királynak nem tetszik... Azért meg még fel is pofoztam volna, hogy megtiltogatja mit vehetek fel. :)

Imádom a farmer szoknyát, eddig senki nem szólt meg vagy mondta volna, hogy ronda.

A rondaság amúgy is ízlés kérdése.

2021. jún. 23. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Ne találkozz vele többet. Senki sem mondhatja meg neked hogy hogyan öltözz
2021. jún. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
96%

Ez a srác egy primitív tahó.

Egyébként soha nem találkoztam még olyan pasival, akinek ne tetszettek volna a szoknyák (nyilván azon belül lehetnek olyan darabok, amik pont nem annyira jók, de hogy valaki az összes szoknyát utája...).

A farmerszoknya pedig nem ment ki a divatból, rengetegen hordanak, csomót látok a fast fashion üzletekben is.

2021. jún. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
96%

Vagy full kretén a gyerek és azért érdemes lekoptatni, vagy csak így próbált meg téged lerázni.

Szerintem felejtős.

2021. jún. 23. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
99%
Azt írod szerinte minden szoknya gáz. Hát ez egy fogyatékos. Mit hordjanak a nők, ha nem szoknyát? Egyébként egyáltalán nem gáz a farmerszoknya sem. Van nekem is, anyukámnak, barátnőimnek. Kismillió helyen árulják. Ja, és a páromnak meg tetszik rajtam.
2021. jún. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Egyébként ilyesmi összeállításban voltam: [link]


Szerintetek nem gáz ez a szett?

2021. jún. 23. 08:54
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
7 Szerintem ez tök jó.
2021. jún. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Pedig a legtöbb pasi imádja a szoknyákat.

Akivel találkozgatsz nem normális, meg egyébként is 1 hónap után vagy egyáltalán hogy mer/ milyen jogon tilt meg neked dolgokat? Egy vicc a fiú. Dobd ki, mert később jön hozzá még a többi szabálya.

2021. jún. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
0%

FÉRFIként, leírok pár olyan női ruhát/dolgot, amitől mi rosszul vagyunk, ti mégis hordjátok:

- halásznadrág

- farmerszoknya

- balerina cipő

- állatmintás holmik

- nagy táska

- hatalmas fülbevalók

- leggings utcára

- sportcipő utcára

- műbőr bármi, ami műbőr

- fogszabályzó

- szilikonpárnás melltartó (Undorító amikor lekerül, és tiszta izzadt a csöcs miatta.)

- kardigán

- papucs/nyitott szandál utcára

2021. jún. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!