Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok, tényleg gáz a farmersz...

Csajok, tényleg gáz a farmerszoknya?

Figyelt kérdés

Találkozgatok egy fiúval, már kb egy hónapja és a nagy hőség miatt egy A vonalú farmerszoknyát vettem fel. Erre beszólt a srác, hogy többet fel ne vegyek semmilyen szoknyát ha vele találkozok mert ronda. Nagyon megbántott ezzel, mert nekem a kedvenc ruhadarabjaim a szoknyák, nyári ruhák. Megjegyzem az alakom is teljesen normális hozzá (171cm/51kg). A pasik tényleg nem szeretik a szoknyás lányokat, vagy csak én fogtam ki egy ilyet?

20L.



2021. jún. 23. 05:51
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
0%

20.-ra.


Férfi nem visel utcán rövidnadrágot,sportcipőt,atlétát.

2021. jún. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
97%
Dehogynem. A legtöbb férfi sportcipőt visel, a rövidnadrág is nagyon gyakori, az atléta már ritkább, de olyat is láttam már. És tudod mit? Teljesen MINDEGY hogy mit viselnek, amíg jól érzik magukat benne. Nem tudom, te nyáron mit veszel fel? 40 fokban is vászongatyákban járkálsz, vagy mi?
2021. jún. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
ezzel a "sráccal" ne találkozz többet
2021. jún. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Ki a f-szt érdekel, már bocsánat, hogy mit gondol egy pali, akivel találkozol 1 hónapja? Akinek valószínűleg az egyik lábujján még köröm sincs, vagy kopaszodik, vagy nem mossa meg a fenekét kaki után? Kit érdekel, mi tetszik neki meg mi nem? Ha nem tetszik neki a farmerszoknya, akkor ne hordjon farmerszoknyát, ennyike.


#10 mi meg tőled vagyunk rosszul mégis itt pofázol :D

2021. jún. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 Sunshinedoll ***** válasza:
66%
#21 Manapság nagyon pólót se, bazzeg, megyek az utcán, itt mászkálnak póló nélkül, nemtudom, ezeket börtönbe kéne zárni, mi ez az undormány "viselet"?
2021. jún. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

Én is fiuként írok mert + sajnáltalak,szerintem egyáltalán nm gáz,inkább a csávó a gáz,hogy mer ilyet mondani.A fiúk szégyene👎👎👎

Én a helyedben többet nm találkoznák vele.

Bátran hordjad mert sokan megfordulnak majd utánad😉😉😉

2021. jún. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

Sose értettem azokat az embereket, akik azért nem vesznek fel valamilyen ruhadarabot, mert "nem divat", holott amúgy tetszene nekik. Ha te szereted a farmerszoknyát és úgy érzed ,hogy jól is áll, akkor toljad ezerrel, az a fő, hogy magad számára komfortosan öltözködj :)

Egyébként maga a farmerszoknya önmagába még engem sem "hoz lázba", de mondjuk egy világoskék farmer egyberuha... na, azzal már le lehet venni a lábamról *.* :D


F

2021. jún. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
31%
nálam meg pont az van h azt szeretné a pasim ha szoknyát viselnék mert az a nőies rucidarab. én eddig nem naon hordtam de tegnap a kedvéért felvettem egy combközépig érő fekete rakott szoknyát. elöször furi volt de idővel megszoktam. megdicsért h milyen csini vok benne. ez motivált arra h szoknyába járjak végülis igaza van ennyit megtehetek neki.
2021. júl. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
28 olvastad te a többi kommentet? Pont ezt próbáljuk elmagyarázni, hogy mindenki azt viselje ami NEKI tetszik, ne másoknak akarjon megfelelni. Ahogy nagyon nem normális, hogy valaki megmondja, mit ne vegyél fel, ugyanúgy nem normális, ha valaki meg azt mondja, hogy mit hordjál. Ha te nem szereted a szoknyákat ne hordd őket mert a pasid azt mondta.
2021. júl. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Én imádom ha farmer szoknya van valakin. Sztem nagyon édes tud lenni
2023. okt. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!