Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok, tényleg gáz a farmersz...

Csajok, tényleg gáz a farmerszoknya?

Figyelt kérdés

Találkozgatok egy fiúval, már kb egy hónapja és a nagy hőség miatt egy A vonalú farmerszoknyát vettem fel. Erre beszólt a srác, hogy többet fel ne vegyek semmilyen szoknyát ha vele találkozok mert ronda. Nagyon megbántott ezzel, mert nekem a kedvenc ruhadarabjaim a szoknyák, nyári ruhák. Megjegyzem az alakom is teljesen normális hozzá (171cm/51kg). A pasik tényleg nem szeretik a szoknyás lányokat, vagy csak én fogtam ki egy ilyet?

20L.



2021. jún. 23. 05:51
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Pont most néztem, mennyi farmer szoknya és kabát volt a fast-fashion boltokban az újabb kollekciók között. 😅 Szóval nemtudom, hogy kiment-e a divatból vagy sem, mert ha igen, akkor az új kollekciókban mit keres a farmerszoknya? 😅 Szerintem inkább a személyes preferenciák játszanak itt nagy szerepet. De egy olyan embert, aki így kijelenti, hogy ezt meg ezt ne hordj... Hát én biztos nem találkoznék vele többet a helyedben.
2021. jún. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
#10 Akkor mégis mit vegyenek fel a lányok? Mi a gond pl a balerina cipővel, sportcipővel vagy épp a szandállal? Jó, halásznadrágot, állatmintás ruhákat én sem hordok mert nem az én stílusom, de pl egy elegáns kardigánt is szívesen felveszek télen. A fogszabályzóval pedig szerintem az ég világon semmi baj nincs, az jó dolog, mivel ebből is látszik, hogy valaki ad magára és fontos neki a szép, rendezett fogsor.
2021. jún. 23. 09:54
 13/30 anonim ***** válasza:
95%

Egyáltalán nem gáz, mondom fiúként! A mai feminista világban, amikor a nők egyre inkább férfiasabban akarnak kinézni (tisztelet a kivételnek), pont, hogy nagy érték, ha egy lány nőiesen öltözködik. Nekem is nagyon vonzó lányokon a szoknya és eddig akár hány haverommal beszéltünk erről mindenki azt mondta szereti a szoknyát. Az összeállítás amit belinkeltél is szerintem teljesen jó, csinos.


A srác egy igazi gyökér, még együtt sem vagytok, de már megtilt neked dolgokat. Ez egy irányításmániás barom, a saját érdekedben rázd le mihamarabb, mert csak rosszabb lesz.

2021. jún. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
98%
10 Csak a magad nevében beszélj, ne játszd a fogadatlan prókátort. Rengeteg férfit ismerek, akiknek kifejezetten tetszik amiket te felsoroltál,vagy legalábbis nagy részükkel semmi bajuk nincsen.
2021. jún. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
98%

#10 Tehát nem hordhatunk utcára balerinacipőt, sportcipőt, papucsot és szandált. Szerinted akkor miben kellene járnunk?

A farmerszoknyáról a magad nevében beszélj, eddig minden férfinek tetszett, akivel találkoztam.

A nagy táskának az a funkciója, hogy ELFÉRNEK BENNE A DOLGOK. Whoah. Bocsmá’, hogy nincs olyan táskám, amin alkalmazták az álcázott tágítóbűbájt. Ezek szerint neked Hermione Grangerrel kellene járnod.

Műbőr - inkább az a gáz, ha valaki valódi bőr cuccokat hord. A felesleges állatgyilkolászás nem menő.

A fogszabályzó elsősorban EGÉSZSÉGÜGYI dolog, a FOGORVOS írja elő. A rendezetlen fogak gyorsabb fogszuvasodáshoz vezetnek, esetleg egyéb problémákhoz. Feltételezem, hogy se rohadó, se csálé fogú nővel nem szívesen járnál, hacsak nem vonz az igénytelenség.

A szilikonos melltartónak szintén funkciója van, vannak felsők, amik alá nem lehet mást felvenni.

A kardigánt már nem is kommentálnám, az konkrétan egy alapdarab. :DDD

2021. jún. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

Ettol a fiutol meg most szabadulj meg, mert ezer szazalek, hogy bantalmazo kapcsolatod lesz vele ha nem penderited ki. Ha mar az elejen ilyen kontrollmanias felek belegondolni is, kesobb mi lenne.

A szetted pedig szerintem tok jo, nyugodtan viseld ha jol erzed magad benne. : )


10-es valaszolo, legyszi huzd le magad a klotyon. Meg szerencse, hogy senki nem kivancsi a velemenyedre. (Bameg, meg a fogszabalyzoba is belekot, hat az eszem megall)

2021. jún. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
98%

15

"Tehát nem hordhatunk utcára balerinacipőt, sportcipőt, papucsot és szandált. Szerinted akkor miben kellene járnunk?"


Lehet arra gondolt a kolto, hogy kezenallva kene kimennunk az utcara, esetleg gumicsizmaban. :D

2021. jún. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
97%

Hát kérdező, ne hallgass se arra akivel randizgatsz se az itteni 10-es "úriemberre".

A fiúk-ferfiak nagy része pont, hogy szereti a szoknyát, ruhát, ha te jól érzed magad ilyenekben hajrá.

Semmi baj nincs a farmerszoknyával nyáron amúgy. Elegánsabb helyre, fancy étterembe, színházba, bizonyos helyeken munkába nem való, az igaz. De azon kívül hordd bátran.

2021. jún. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

Ez a 10-es hozzászóló Magyarország büszkesége. Az eszem megáll.

Kedves 10! Szeretnélek megkérni, hogy ne hordj

-kabátot télen se,

-hallókészüléket ha siket vagy,

-bármiféle lábravalót ami a talpadat is fedi és netalántán kényelmes is,

mert nekem (és akkor biztosan minden más nőnek) nem tetszik.;)

2021. jún. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

10es:ezekkel mégis mi a bajod?Főleg a fogszabályzó,sportcipő,szandál/papucs,kardigán.Ezekkel mégis mi a bajod most komolyan.Szerintem veled nagyon nincs rendben valami.

Akkor te se vegyél fel rövidnadrágot,sportcipőt,atlétát.

2021. jún. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!