Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk lányok hogy, bírjátok...

Fiúk lányok hogy, bírjátok ezt a meleget? Ki miben van ilyenkor?

Figyelt kérdés

2023. aug. 28. 11:00
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
94%
egy szál gatya, vagy ha menni kell valahova, akkor ujjatlan (pedig nem vagyok egy schwarzenegger)
2023. aug. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
91%
Egy szál atlétatrikó és rövid sportnadrág. F18
2023. aug. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Viszonylag jól bírom. Lenge rövid ujjú ingben, vagy pólóban, rövidnadrágban, és szandálban mezítláb járok ilyenkor. Fiú vagyok.
2023. aug. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
93%
Gyűlölöm a meleget, egy szál bugyiban is haldoklom. Csak annyi időre öltözöm fel rendesen, amíg házon kívül vagyok.
2023. aug. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
77%

Egy szál divatos ujjatlan és rövidnadrág otthon szülők miatt max 1 szál boxer

19/f

2023. aug. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
46%

Jól bírom, dolgoztam is 3 órát a tűző napon, fűnyírás fűkaszával tegnap + gereblyézés, majd gerendák kézi fűrészelése. Én így edzettem magam régóta, mióta a forró nyarak bejöttek és kemény kánikula van.

Így nekem 30 fokos lakásban aludni nem megterhelő, és 40 fokban dolgozni sem. Izzadok, természetesen félmeztelen, kis rövidgatyában dolgozok, és közben törölgetem magam és iszom literszámra a vizet. Nekem vérnyomásom, keringési rendszerem tökéletes, így nem félek terhelni magam, de ha már érzem, hogy sok vagy ez nem menne, akkor leállok.


A hideg, ködös, okádék időt utálom ami ősszel és télen van, a hideget gyűlölöm.

2023. aug. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Munkahelyen sajnos nem lehetek tangában, meg amiket írtak. Itthon a házban azért elviselhető egy pólóban, rövidnadrágban. A korábbi években voltak ennél tartósabban is nagyobb melegek.

Tegnap délután a garázsban biciklit szereltem. Van hőmérő, 32 fokot mutatott. A pólómat muszáj volt levennem, mert ömlött rólam a víz. A nadrágomat nem vettem le. De egy fél óra alatt azt is úgy átizzadtam, hogy csavarni lehetett volna belőle a vizet. Mikor bementem után több mint egy litert megittam egyszerre.

Mára szerencsére egész jó idő lett.

2023. aug. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
52%
Attól függ hol laksz, nálunk júliusban és augusztusból 1 hetet kivéve olyan hőség volt itt Szegeden, hogy előző évek ehhez képest kispályásak. Éjszakákat nem lehetett rendesen aludni, megfulladni lehetett a 32-33 fokos lakásban. Szerintem ez a nyár volt a legdurvább amit eddig éltem 2012 és 2015 nyarához hasonlóan, de talán még ezen a két nyáron sem volt ennyire fülledt az éjszaka ilyen sokáig.
2023. aug. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Ja azt hozzáteszem hogy tavaly is forró volt a nyár, de éjszaka hűs volt az idő sokszor, annak ellenére, hogy nappal 38-40 fok volt.
2023. aug. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

"Attól függ hol laksz..."

Pécs.

2023. aug. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!