Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy lehetne felöltözni télen...

Hogy lehetne felöltözni télen megfelelően a nagyon ingadozó hőmérséklethez?

Figyelt kérdés

Tudom hogy még nincs tél, de ha lesz szükségem valami új ruhadarabra akkor azt be is kell szereznem addig. :D


A problémám hogy télen nagyon ingadozó hőmérsékletben kell léteznem:

- otthonról gyalog megyek a vonathoz, illetve a vonattól a munkahelyemre, ez hosszú séta és gyakran késik a vonat, fontos hogy nagyon melegen felöltözzek

- a vonat általában túlfűtött, mindig melegem van a téli ruhákban

- munkahelyen a folyosón és néhány szobában nagyon hideg van és huzat (16-18 fok kb)

- néhány szoba viszont jól fűtött, plusz a fázós kollégák hősugárzót is használnak, így nem ritka hogy 26-27 fok van a megbeszéléseken

- munka közben van hogy át kell menni a másik épületbe, ami kinti séta a téli hidegben (utána pedig túlfűtött az épület)

- hazafele bemegyek boltba, ahol tippre ilyen 26 fokra fűtenek, majd haza a reggelivel megegyező úton, tehát kinti séta, télen sötét este, amikor már nagyon hideg van



Ehhez hogy kellene öltöznöm? Rövidujjú felsőket hordok és van benti vékony cipőm, de pl a hősugárzós megbeszéléseken így is patakzik rólam a víz - amivel meg azt érem el hogy utána kint meg fázok vizesen, akárhogy öltözök fel. Gondoltam a benti rövidnadrágra, de nem nagyon kivitelezhető napi 10x átöltöznöm. (Plusz a boltban, tömegközlekedésen, másik épületben ez nem opció)


Tudok meleghez öltözni, tudok hideghez öltözni, de ehhez mégis hogyan kellene? Tippek?


2023. szept. 8. 09:53
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

#10

Nekem nem kell bemutatni, a halálom. De sajnos rajtam kívül mindenki más extrém fázós. Most jelenleg (25 fok van az irodában) a többiek már hosszú nadrágban, vékony pulcsiban ülnek. 🥲

2023. szept. 20. 15:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!