Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiatal huszonévesek, tinédzser...

Fiatal huszonévesek, tinédzserek, ti mit gondoltok a mostani divatról?

Figyelt kérdés

Én rosszul vagyok tőle, ezért kérdezek másokat.

Példa: neonszinek, pufikabát, overáll, hülye alakú minitáskák, aranylánc, kötött crop topok, bő ilyen katonai gatya. 23 éves vagyok, lány, és ugyan sosem követtem a divatot, de ez a mostani annyira nem tetszik, hogy visszasirom a korszakot, amikor minden második lányon bajuszos, vagy baglyos nyaklánc volt.


Másik kérdés: volt olyan korszak számotokra, aminek a divatját kifejezetten szerettétek? például a kockás emó korszak, vagy a hanna montanás csipőnadrág. képpel, korral, nemmel válaszoljatok légyszi.



2023. szept. 26. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
36%

"képpel, korral, nemmel válaszoljatok légyszi."


Hogyne, esetleg a lakcímemet, bankszámlaszámomat, TAJ kártyámat ne mellékeljem neked a válaszomban?


Annak ellenére hogy nem érdekel a divat elégge otthonosan mozogsz benne. Csak nem túl sok tinilányt bámulsz meg az utcán papi?


De egy pillanat rohanok is fényképet készíteni magamról.

2023. szept. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
??? te jó hülye vagy. lány vagyok, és a képet úgy értettem, hogy arról a trendről képet, amit be akarnak linkelni.
2023. szept. 26. 15:02
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
én inkább olyan mindféle divatot követek, otthonra lazábbat melegítőt meg laza felsők, pulcsik, senki nem nézi... leginkább szűk farmert hordok van hogy bővebbet de nem azt ami lóg rajtam..van hogy elegánsabba vagyok, szövetkabátok meg ingek, néha szoknya, egyébként a kötött dolgokat is szeretem, de leginkább télen. de ami neon vagy ilyen puffos, túl szaggatott az borzasztóan gáz szerintem (20 vagyok) én még a baseball sapkát se tartom szexinak pedig már lassan mindenhez felveszik
2023. szept. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

21 éves lány vagyok

Én is borzalmasnak találom a mai divatot, vagyis azokat a ruhadarabokat, amik mostanában kifejezetten divatosak (most a női divatról tudok beszélni, a férfit annyira nem ismerem), cargo nadrágok, oversized cuccok (akár pulcsi, akár póló, ing), mindenféle szabás vagy karcsúsítás nélküli lógó kabátok, meg az, hogy "mindenki" melegítő cuccban és sportcipőben van "mindenhol", nyilván kicsit túlzok, de tényleg gyakran látok embereket csak melegítőben, akár lányokat, akár fiúkat, pedig számomra a melegítő annyira otthonra vagy sportoláshoz való, esetleg ha valaki hosszú utazásra megy, de nem az iskolába, munkába, mindenhova. Nem az alapján barátkozom emberekkel, hogy ki hogyan öltözik, nem érdekel, de nyilván amikor bizonyos ruhadarabokat, szetteket meglátok, van róla véleményem.

Azt is utálom, hogy sokszor nem találok olyan felsőt, ami nem crop top, de nem is a térdemig ér. Alacsonyabb vagyok, így nekem az ilyen tunikák meg hosszú felsők nem állnak jól, rövidebbeket keresek, de jobban szeretem, ha nem lóg ki a hasam (ha ki is lóg, akkor is csak nyáron és csak nagyon minimálisan, hiába van lapos hasam, nem szeretem mutogatni, meg a hátamon is van a derekamnál egy nagyobb barna folt, az pont kilátszik az ilyen felsőkben), de kb. már nem találok olyan felsőket, még télre sem, amikből ne lógna ki a hasam.

Már a skinny farmer sem divat, de én azt hordok, nem érdekel, nekem ez áll jól, próbáltam például mom jeanst nem egyszer, de katasztrofálisan nézek ki benne.


Aztán van pár dolog, ami nem az öltözködéssel kapcsolatos, de egyéb divat. Amitől én falra mászok, az ez a "kacsaszáj őrület", hogy már minden lánynak hatalmas száj kell meg csücsöríteni kell. Azt a legjobb, amikor már eleve teltebb ajkú lányok elmennek szájfeltöltésre, plusz utána még valami ajakdúsító rúzst is használnak és utána már tényleg kész a kacsaszáj. Én még egy ízléses, természetes ajakfeltöltést nem láttam, számomra ennek olyan beütése van, mintha az illetőnek megcsípte volna valami a száját és be lenne gyulladva.

Meg a másik a túl vastag szemöldök. Tudom, régen a nagyon vékony volt a divat, az sem tetszik, nekem valahol a kettő között van az ízlésem. Nekem alapvetően egy egyenes vastag csík a szemöldököm, semmi íve nincs, szedetem kozmetikussal, de régebben mintha maguktól vékonyabbra és ívesebbre szedték volna, mostanában meg többször is úgy jöttem el a kozmetikushoz, hogy miért nem szedte még egy icipicit vékonyabbra? Anyukám is azt mondta, hogy az ő kozmetikusa is mostanában mindig vastagabbra hagyja a szemöldökét.

2023. szept. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!