Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen tanácsot adnál a...

Milyen tanácsot adnál a magyar nőknek öltözködésben?

Figyelt kérdés

-használjanak több színt

- ne a tömegdivat után menjenek hanem legyenek egyediek

- minőségi anyagokat használjanak

- bátran viseljenek mintas ruhákat

-kevesebb testhezálló ruha inkább lengét

-ne bő ruhába jarkaljanak hanem olyanba ami kiadja az alakot

- több kiegészítőt hordanak az dobja fel a szettet

- több igazi bőrt viseljenek labbelinel teáskanál és ruhadarabot is

-ne legyenek hasvillantós darabok kifazik a veséjük és pcsamutogatas se rojtos rövid gatyában

- hordjanak nepviselei vagy etno esetleg bohém darabokat is

- ne úgy öltözködjenek mint aki irodában dolgozik

- elegánsabb legyenek és minimalisabbak

- extrém ruhakat és kiegészítőket is vállaljanak be

- hordjanak romantikus darabokat pl viragmintas

-nyugodtan viseljenek sokféle sportos darabokat utcán bevasárláshoz is.

-felejtsék el a trampli vastag talpú cipőket és inkább nőiesebb darabokat viseljenek

- folyton hordjanak minőségi dekoratív fehérneműt



Vagy úgy látjátok, hogy egész jól öltözködnek? Miben ügyesek?


Természetesen a kérdés nemcsak a 20 éves korosztalyra értem hanem minimum 70 éves korig.


febr. 10. 23:12
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
84%

Mindenki hordja azt amiben jól érzi magát és amit szeret, ha az alkalomhoz illik. Ne foglalkozzanak azzal hogy ki mit gondol.

Télen szerintem nem célszerű ha kint van valakinek a bokája vagy a dereka, szóval én ezt nem javasolnám.

febr. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 Metionin ***** válasza:
100%
Hogy azt vegyék fel, amiben jól érzik magukat de ne feledkezzenek meg az önkritikáról. Sokszor látok nagyobb darab nőket 2 számmal kisebb ruhába préselve, nem tudom elhinni, hogy az kényelmes. Ugyanakkor rengetegen vannak, akik nem mernek valamit felvenni, mert félnek mások véleményétől, pedig az adott darab jól állna nekik és méretben is megfelelő. Szóval összegezve, ha valami tetszik és a méreted, akkor vedd fel és szard le mások véleményét.
febr. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! Én rengeteg hasonló kinézetűt látok olyan mintha mind a New Yorkerből jött volna ki. És oke h mindenki azt hord amihez kedve van de szerintem ezek a lányok tudnának jobb öltözetben is kinézni. Ráadásul ugyanazt a szit látom fekete kék fehér szürke mindenütt.


Mi az ami titeket személy szerint zavar ha végig nézték az utcán h mikben vannak az emberek?

febr. 11. 14:11
 24/38 Metionin ***** válasza:
100%

23. A New Yorkernek és társainak a tinik a célcsoportja én náluk azért korlátozott a büdzsé, egy részüknek a szülő is beleszól az öltözködésébe.

Engem ami zavarni szokott, a kövér tinik haspólóban, magas derekú rövidgatyával, ami láthatóan szorítja őket és feltolja a hájat, ami szépen kilóg a haspóló alatt. Az utóbbi pár évben rengeteg ilyet látok, oké hogy divat de nem igaz, hogy nem látja a tükörben, hogy ez nem előnyös neki és még szorít is. Az én tinikoromban ugyanez volt csak 10 centivel arrébb, köldökig érő felső csípőnadrággal, az is fenomenális látvány volt, amikor kilógott az úszógumi. A másik a hatalmas dekoltázsok, főleg ha épp az arcom magasságában vannak a buszon. Amikor épp hogy a bimbója nem lóg ki az illetőnek. Egyszerűen nem lehet nem észrevenni, pedig sosem nézek másokat így direkt.

febr. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
62%
22 Lehet azért vannak a kisebb ruhákban mert híztak és így néznek ki, ha meg túlfogynak akkor lóg a ruha. Pl valamelyik ünnepek után szorít a ruha, aztán meg esetleg bő. Nem lehet állandóan a finnyásak kedvéért 3 gardróbot tartani.
febr. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 Metionin ***** válasza:
94%
25. Hidd el, az nem ünnepek utáni hízás ami 2 ruhaméret különbség. Rendesen látszik, ahogy bevág, szinte nekem fáj. Nem hiszem, ahogy ahogy jön a jó idő, hirtelen minden 3. ducibb tinilány felszedne 10 kilót hogy az egyébként megfelelő méretű ruha elkezdjen bevágni rajtuk.
febr. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
91%
#25: de miért kell hülyére zabálni magukat ünnepekkor? Ezt sose értettem.
febr. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
25%
Tetkó, műköröm felejtős. Tüdőgatya, főleg rövidben eszméletlen idétlen. Felül a felső (kabát, póló bármi) ne akkora legyen már, ami egy 6 évesnek is kicsi lenne. Slattyogós papucs baromira igénytelen.
febr. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:

Ez a lista egy csomó ponton ellentmondásos. Vagy csak random példák voltak?

Ami szerintem jó lenne ha lassan kimenne a croptop a divatból, alig áll jól valakinek. A fehér tornacipőket is nagyon unom, a trapézgatyákat is, ja meg a hernyó szemöldököt. De amúgy nekem igazából mindegy, biztos az én öltözködésem is béna sokak szerint. A színeket pl nem szeretem magamon, és akkor sem fogom szeretni ha százan leírják hogy pedig kéne. Ezzel biztos más is így van.

febr. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
58%

Ha a nők még jobban öltözködnének, a pasik még jobban nyávognának, mert most is úgy néznek ki az urak, mint akik reggel a kutyájuk szájából húzzák ki az aznapi göncöt.


Mellesleg aranyszabály, hogy olyan ember tanácsára fütyülni kell, akinek neked kell elmagyarázni, hogyan kell segget vagy fogat mosni.

febr. 12. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!