Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen tanácsot adnál a...

Milyen tanácsot adnál a magyar nőknek öltözködésben?

Figyelt kérdés

-használjanak több színt

- ne a tömegdivat után menjenek hanem legyenek egyediek

- minőségi anyagokat használjanak

- bátran viseljenek mintas ruhákat

-kevesebb testhezálló ruha inkább lengét

-ne bő ruhába jarkaljanak hanem olyanba ami kiadja az alakot

- több kiegészítőt hordanak az dobja fel a szettet

- több igazi bőrt viseljenek labbelinel teáskanál és ruhadarabot is

-ne legyenek hasvillantós darabok kifazik a veséjük és pcsamutogatas se rojtos rövid gatyában

- hordjanak nepviselei vagy etno esetleg bohém darabokat is

- ne úgy öltözködjenek mint aki irodában dolgozik

- elegánsabb legyenek és minimalisabbak

- extrém ruhakat és kiegészítőket is vállaljanak be

- hordjanak romantikus darabokat pl viragmintas

-nyugodtan viseljenek sokféle sportos darabokat utcán bevasárláshoz is.

-felejtsék el a trampli vastag talpú cipőket és inkább nőiesebb darabokat viseljenek

- folyton hordjanak minőségi dekoratív fehérneműt



Vagy úgy látjátok, hogy egész jól öltözködnek? Miben ügyesek?


Természetesen a kérdés nemcsak a 20 éves korosztalyra értem hanem minimum 70 éves korig.


febr. 10. 23:12
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
86%

Ezt nem csak a magyar nőknek mondanám, hanem úgy mindenkinek, férfiaknak is. Sokszor azt látom, sokan nem tudnak alkalomnak megfelelően öltözködni. Minden ruhadarabnak megvan a helye, de nem mindegy, hova veszem fel. Pl ami nekem nagyon nem jön be, hiába “divat”, az az, hogy csomó embert mindenhol, fiúkat is és lányokat is melegítőben látok. Nekem is van, semmi gond vele, de az jó vagy otthonra vagy edzéshez, ahogy ugye a nevében is benne van, hogy tréning gatya, esetleg ha az ember leugrik kidobni a szemetet vagy leviszi a kutyát, de iskolába, munkába, egyéb helyekre szerintem igénytelen, akkor is, ha márkás darab.

Vagy pl tavaly láttam egy nálam pár évvel fiatalabb lány videóját a tiktokon, érettségire készülődött el és egy fehér crop top blúzt vett fel. Nekem rögtön az jutott eszembe, hogy vizsgára olyan felsőt felvenni, amiből kilóg a hasam? Nagyon nem oda való, engem anyám el sem engedett volna így.

Meg ha mindenki a saját alkatának, magasságának, hajának stb megfelelően öltözködne (olyan szabású ruhák, olyan színek), akkor sokan sokkal előnyösebben néznének ki.

febr. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
52%

Én szeretem a tréning gatyát, vásárolni is abba megyek. Eddig még nem tapasztaltam kirekesztést, mivel nem is velem foglalkoznak. :)


Én se tudnám megmondani, kin milyen nadrág van. :)

febr. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem hordjanak melegítőt, így szűröd a prolikat.
febr. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
69%

#31: amúgy, ha érdekel, ez egyedül a Juicy Couture divatmárka bűne, hogy a 2000-es évek elején divatba hozta ezt, annyira, hogy nemcsak utcára, de sztárok (pl. Jennifer Lopez) a vörös szőnyegen is viselt effélét (mármint elsősorban nadrágot):


[link]

febr. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem aki ápolt és jól néz ki, az egy jó állapotú melegítőben is jól fog kinézni. Aki meg nem, ott nem a melegítő a baj. Meg abból is annyi féle van már. Amin nincs sem pipa, sem csíkok, sem felirat csak valami sima egyszínű, azt észre sem veszem hogy nem egy "sima" nadrág. Nekem is van olyan, amit jeggings néven rendeltem, egy vékonyabb farmer anyagra számítottam. Gyakorlatilag meg egy farmernek álcázott melegítő, de ezt csak akkor lehet érezni ha megfogod az anyagát.

Egy csinos, ápolt csaj melegitőben sem lesz kinézve a Tescóból. Egy zsíros hajú, bojler testű meg farmerban sem lesz vonzó. Ugyanez igaz pasikra is. Múltkor színházban láttam egy faszit full melegítőben (külföldi volt amúgy.) Furcsa volt, de mellette maga a srác nagyon össze volt rakva, sportos test, jó haj, tiszta bőr, sokkal ápoltabb hatást keltett mint itthon a pasik nagyrésze. Akik lehet hogy ugyan hogy felveszik a ballagási öltönyüket ha esemény van, de az nem áll jól az párizsis kenyéren nevelkedett testükön, az arcuk meg kozmetikusért üvölt, csak az ugye búzis. Úgyhogy szerintem inkább a testükre figyeljenek az emberek, testalkat, bőr, haj. A ruha másodlagos és igazság szerint aki a testéből kihozza a maximumot, azon minden jól áll.

febr. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
33%
34. Jól tették! Bár milyen szépen kihozza a formás popsit! Nekem tetszik!
febr. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
100%

Én mindenkinek azt tanácsolnám, hogy öltözzön úgy ahogy neki tetszik és komfortos, ne foglalkozzon vadidegenek véleményével. (Csak az alkalomhoz illően próbáljon, mert az operába nem megyünk melegítőben nyilván)


Megyek és veszek egy valódi bőr teáskanált 🥄

febr. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
69%

Én azt tudom tanácsolni, hogy értsük meg, mindenképp üzenetet közvetítünk az öltözködésünkkel. Valamilyen hangulatot, érzést, információt adunk át. Akkor is, ha 30 évesen is anyukánk öltöztet, meg akkor is, ha egy adott szubkultúrából inspirálódunk, valamint akkor is, ha gondosan összeválogatott darabokkal nézünk ki úgy, mintha egy streetstyle fotózás alanyai lennénk. Ezt nem ússzuk meg.

A konvenciókhoz való görcsös ragaszkodásból pedig jobb engedni. A crop-top meg melegítő elleni felszólalás avítt, nem állja meg a helyét a mai világban. Nincsenek már ilyen szigorú keretek.

febr. 14. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!